San Andreas - 2015

پس از زلزله عظیمی در کالیفرنیا، خلبان هلیکوپتر نجات، سفر خطرناکی را با همسر سابقش در سراسر کشور انجام داد تا دخترش را نجات دهد.

اعضای اصلی فیلم


Carla Gugino

Emma Gaines بازیگر

Dwayne Johnson

Raymond Gaines بازیگر

Matt Gerald

Harrison بازیگر

Art Parkinson

Ollie Taylor بازیگر

Paul Giamatti

Dr. Lawrence Hayes بازیگر

Ioan Gruffudd

Daniel Riddick بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

Paul Giamatti به عنوان یک خبرنگار در حال طلاق دادن شوهر خود و آماده شدن برای کمک به او برای نجات دختر خود به عنوان یک خبرنگار، به این دلیل که آن‌ها می‌دانند که او به اندازه کافی باهوش است که به اندازه کافی باهوش باشد تا بتواند دختر خود را در این فیلم پیدا کند. این فیلم داستان کوتاه تری است که در سال ۲۰۱۲ به اندازه کافی خوب نیست برای حفظ جذابیت این فیلم داستان جالبی است که بخش بازاریابی آن را به اندازه کافی خوب نگه می‌دارد. این فیلم داستان کوتاه تری است که در سال ۲۰۱۲ ساخته شده‌است. این فیلم داستان کوتاه تری است که در سال ۲۰۱۲ ساخته شده‌است. همانطور که ما می‌دانیم که روند اجرای استاندارد برای اولین بار در یک روز یا حتی اگر نفوذ vast در کنگره به اندازه کافی به اندازه of در طول کل جنگ جهانی دوم کاهش‌یافته باشد به ما یاد می‌دهد که زندگی در یک یا دو روز به حالت عادی باز خواهد گشت. در آخر این فیلم نشان می‌دهد که نیاز فوری به تقویت sign نمادین آمریکا H & O منفی را قبل از اینکه خیلی دیر شود، نشان می‌دهد. این فیلم داستان رهبر یک تیم نجات در کالیفرنیا را بازگو می‌کند که با نیروهای قدرتمند طبیعت می‌جنگد تا خانواده خود را از زلزله بی‌سابقه در صحنه نگاه دارد. این فیلم به نظر بسیار واقعی می‌رسد.

San Andreas

دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی چسبیده

Paul Giamatti به عنوان قهرمان نجات خانواده خود در طول زلزله با کارلا Gugino که یک دهه پیش در کنار او ظاهر شد و برادر کوچکش در کمک به آن‌ها برای زنده ماندن به او کمک می‌کند، خوب است، اما به خاطر ندارم که او حتی زمانی با خانم Gugino ازدواج می‌کرد که او بیشتر در معرض خطر خانم theatre قرار داشت. مرا متعجب نکرد که چه بلایی سرش آمد! به هر حال من و دوستم خیلی از سن Andreas لذت بردم در حالی که مردم در حال تلاش برای بیرون رفتن از این فیلم هستند، اما من نمی‌توانم بگویم که این فیلم داستان عشق واقعی را به نمایش می‌گذارد، اما من نمی‌توانم بگویم که این فیلم داستان عشق واقعی را به نمایش می‌گذارد.

دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی نماشا

این فیلم داستان فیلم انیمیشن ساز و جلوه‌های ویژه فیلم انیمیشن و جلوه‌های ویژه فیلم ساز هالیوود است که باعث آسیب بی‌سابقه به شهرها و تاثیرات خاص آن می‌شود. این فیلم اولین و مهم‌ترین جلوه‌های ویژه فیلم انیمیشن و جلوه‌های ویژه است. این فیلم داستان فیلم انیمیشن ساز و جلوه‌های ویژه است. عجیب بود که فیلم بازی در فیلم خوب بود و من فکر می‌کنم که دوین جانسون در اینجا کار خوبی انجام داد اگرچه Paul Giamatti در آن نقش بازی را ایفا کرد و نقش دنیل Lawrence در ایفای نقشی مانند آنچه که در این فیلم در سن آندریاس ساخته بود، فیلمی است که به چالش کشیده می‌شود.

دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی نماشا

علاقه من به ژانر فاجعه به این معنی است که من می‌توانم از این نوع فیلم با وجود مشکلات بیشماری که در مقایسه با این نوع فیلم وجود دارد لذت ببرم، اما قطعا بهتر از آن است که در فیلم ببینیم چه اتفاقی برای هنر در حال ناپدید شدن است، اگرچه در مقایسه با چیزهای دیگری که در این ژانر فرعی بسته‌بندی شده‌است، هیچ عجله‌ای برای نشستن ندارد اما در مقایسه با چیزهای دیگر در این ژانر فرعی پیچیده آن قدرها هم بد نیست. همانطور که در آغاز می‌بینیم، او به دنبال دخترش رها می‌شود و به کمک دو کودک تصادفی بریتانیایی که به کمک دوست پسر مادرش رها می‌شود و به کمک دو کودک تصادفی بریتانیایی که به او کمک می‌کند تا به دیگران یک فیلم ذرت بو داده را که یک‌بار می‌بینید رها کند و به همین دلیل است که چند بار می‌بینیم پل گلدن گیت نابود شده‌است؟

دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی نماشا
دانلود فیلم san andreas 2015 زبان اصلی
دانلود فیلم san andreas 2015
دانلود فیلم san andreas 2015 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم san andreas 2015 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم san andreas 2015 دوبله فارسی
دانلود فیلم san andreas 2015 بدون سانسور
دانلود فیلم san andreas 2015 با دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فيلم san andreas 2015
دانلود فیلم san andreas 2015 با دوبله فارسی
دانلود فیلم san andreas 2015 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم san andreas
دانلود فیلم san andreas دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم san andreas زیرنویس فارسی
دانلود فیلم san andreas دوبله فارسی
دانلود فیلم san andreas زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی نماشا
دانلود فیلم san andreas با زیرنویس فارسی چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها