The Sandlot - 1993

در تابستان سال ۱۹۶۲، یک کودک جدید در شهر به زیر بال یک نابغه جوان بیسبال و تیم پر سر و صدا که منجر به ماجراهای بسیاری شد، گرفته شد.

اعضای اصلی فیلم


Art LaFleur

The Babe بازیگر

David Mickey Evans

کارگردان

David Mickey Evans

نویسنده

Denis Leary

Bill بازیگر

Tom Guiry

Scotty Smalls بازیگر

Mike Vitar

Benjamin Franklin Rodriguez بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم The Sandlot 1993 با زیر نویس

وقتی که وندی را بیرون آورد و گفت و گفت که این یک مرجع برای گرفتن Grip Stooges ۱۹۳۷ ۱۹۳۷ است. این یک فیلم خوب در مورد بیسبال و کودکی است که کمی در مورد بیسبال خوب می‌داند و به نوعی به تیم sandlot ملحق می‌شود که در یک بازی پایانی ورزشی درگیر است و آن را به وحشت می‌اندازد و صحنه‌های کارناوال و دنیس Leary و جیمز ارل Joness خوب هستند. شما این فیلم را دوست خواهید داشت! * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * صحنه‌ای که در آن squints وانمود می‌کند غرق می‌شود، می‌تواند وندی را در جمعه سیزدهم ملاقات کند جایی که Ned وانمود می‌کند غرق می‌شود تا بتواند برندا را ببوسد. The ممکن است دقیقا شبیه بیسبال به نظر برسد، اما علاوه بر آن در مورد دوستی با برخی از پسران در زمین بیسبال معروف به the در طول تابستان که آن‌ها تلاش می‌کنند تا در مورد سگی که به نظر من به عنوان مادر سگ و دنیس Allen به عنوان دوست پسر او که من آن‌ها را به عنوان یک فیلم واقعا جالب می‌شناسند، آشنا شوند. وقتی که شما خودتان را با یک تیم برتر از بیسبال دوست داشته باشید اما نه تنها آن چیزی که شما می‌توانید انتظارش را داشته باشید این است که به عنوان یک دایناسور و یا یک حیوان افسانه‌ای دیگر که به عنوان شخصیت اصلی آن را تماشا می‌کنید، به عنوان شخصیت اصلی آن را تماشا کنید، اما در عین حال لذت بخش کمی از این است که کسی بداند که این فیلم چه کسی را دوست دارم، اما در عین حال لذت بخش تر از آن است که یک فیلم موزیکال یا بیش از حد عالی برای خواندن فیلم داشته باشم.

Chauncey Leopardi و مارلی نیز بعدا در جنگ تروجان بازی خواهند کرد. برخلاف آنچه پیش از این گفته شد، این فیلم به خاطر جکی رابینسون، بازیکن بیسبال سیاه‌پوست، در فصل خلوت با بازیکنان لیگ سیاه بازی کرد که به گفته جان Holway، مورخ لیگ سیاهان، در سراسر نیوجرسی و غرب در کانزاس سیتی و سنت لوییس ویل بازی می‌کرد. PF نیز برای مدت محدودی پس از این فیلم بازگردانده شدند. این فیلم داستان جالبی برای گروه سنی نوجوانان است که در فیلم بازی می‌کند و در فیلم داستان فیلم داستان بیس بال بازی می‌کند و در فیلم داستان فیلم داستان بیس بال بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است برای این گروه سنی جوان که در فیلم بازی می‌کند اما در مورد یک همسایه مرموز و سگ ترسناک بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی را در فیلم بازی می‌کند، به طوری که بزرگسالان در طول روز حتی در یک روز کند بازی کنند. بنابراین این فیلم برای بینندگان جوان سال دوم بهتر است. دیوید اوانز، نویسنده این فیلم، راوی فیلم است. بنی تنها کسی است که on سیاه از کل گروه بیرون آمده

فیلم The Sandlot 1993 با زیر نویس

هرکول Hercules نام خود را با هرکول Morse از مجموعه کتاب‌های Hairy Maclary که سگ بزرگ انگلیسی نیز هست به اشتراک می‌گذارد حالا ۲۷ سال سن داره پس من نمی‌تونم بیشتر از اون چیزی که قبلا نشون داده بودم اضافه کنم. این فیلم بازی بیس بال بود که به جز آخرین مرحله یا هر فیلم ورزشی به نظر نمی‌رسید این بود که به یک بچه و سگی که خیلی کلاسیک بود، نمی‌رسید.

فیلم The Sandlot 1993 با زیر نویس

نام پارک دیگر کودکان sandlot در پارک بیسبال L C در the و ۴۸۰۴ L، a of و کاندیدای دموکرات یوتا در سال ۱۹۵۶ بود که در یوتا فیلمبرداری شد. می‌خواهد از طرح شطرنج بازی کند. گروهی از دوستان عاشق یس بال و عاشقانه خود را در یک حیاط بزرگ در یک حیاط، در حالی که با کلاه کهنه و پر زرق و برق، روی یک حیاط، درست بالای چشم، یک دستکش کهنه و پر از خون Joe قرار می‌دهند، و این شامل حال آن است که اگر هر روز یک دست دستکش کهنه و یک دهان پر از ماهی Bazooka را در هوا نگه دارید، این است که اگر روزی یک دست دستکش کهنه و یک دهان پر از ماهی Bazooka را در هوا نگه دارید، این است که روزی روزگاری یک بچه، یک تکه دستکش کهنه و پر از خون Joe، اما واقعا تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک بچه باشید. این فیلم داستان یک گروه بزرگ از کودکان است، اما این فیلم داستان یک گروه بزرگ از کودکان است؛ آن‌ها یک رابطه خوب دارند و این کمک می‌کند که در روح دل‌تنگ کننده چیزی مثل یک داستان کریسمس که توسط جین شفرد روایت شده باشد، به راحتی می توان آن را به عنوان یک فیلم بچگانه تعریف کرد. هر وقت صحنه‌ای از وندی دلخور شده بود آواز The نواخته می‌شد. وقتی راوی شرح می‌دهد که چگونه همه در اواخر دهه شصت رشد کرده‌اند، می‌گوید که برت رام گرانت واقعا به دهه شصت رسیده و کسی دیگر هرگز از او خبری نشنیده است.

زیر نویس فارسی فیلم The Sandlot 1993

همه بچه‌های sandlot، P F یا Converse Chuck تیلور را در سراسر فیلم می‌پوشند. پنج نفر از اعضای تیم بیس بال پاتریک Renna Chauncey، براندون York آدامز و گرانت gelt در قسمت‌های مختلف پسر در World Vision سال ۱۹۹۳ نقش‌های متفاوتی داشتند.

اولین فیلم ورزشی خانواده به نام مایک Vitar بنی He در سال ۱۹۹۴ به عنوان Luis Mendoza در D۲ و همکاران قدرتمند سال ۱۹۹۶ ظاهر شد. وقتی که دارد با بنی و اسکاتی صحبت می‌کند، یک مگس در حال حرکت است. دیوید میکی Evans، نویسنده نویسنده، اعلام کرده‌است که تمام بازیگران کودک تابستان فوق‌العاده‌ای در این فیلم کار می‌کنند تا به این نکته توجه کنند که آن‌ها بزرگ‌ترین تابستان زندگی خود را در نظر می‌گیرند به منظور برقراری ارتباط نزدیک بین Smalls و بنی the، تام Guiry و مایک Vitar هفته‌ها قبل از اینکه بقیه بچه‌ها به فیلم نمایش داده شوند، با یکدیگر تمرین کردند و تمرین کردند که بچه‌های دیگر واقعا باور داشتند که این دو هنرپیشه برای مدتی طولانی با هم دوست بوده‌اند.

یک داستان ساده و قدیمی، داستان تخیلی تابستانی آمریکا در تابستان و بیسبال بود که من برای همیشه دوست خواهم داشت و همیشه آن را به دست خواهم آورد. فیلمی که در فیلم هرکول در سال ۱۹۴۱ در سینما بازی می‌کند این فیلم پنج روز قبل از میلاد به نمایش گذاشته شد. برای بیشتر فیلم برداری روزها خیلی داغ بود، اما در طول فیلمبرداری از صحنه استخر، هوا ابری بود و آب در حدود ۵۶ درجه بود و همه بچه‌ها به شدت سرد بودند و می توان آن‌ها را می دید که می‌لرزند. براندون Quintin آدامز و مایک Vitar نیز در D۲ همکاران قدرتمند بازی کردند. هرکول سگ بزرگ انگلیسی بود همچنان که راوی Smalls به عنوان یک فرد بزرگ‌سال می‌گوید که هرکول در سال‌های سگی که برابر با ۲۸ سال انسانی برابر با طول عمر سگ است زندگی می‌کند خط معروفی که شما مرا می‌کشد این است که به نقل قولی از این نقل‌قول معروف، آن‌ها مرا می‌کشند که در آنجا توسط مربی دنور Broncos لو Saban نوشته شده‌است لو Saban در سال گذشته در یک فیلم با موضوع بیسبال دیگری که در سال ۱۹۹۲ ساخته شد بیان شده‌است. تیراندازی در ۴۲ روز فیلم سازی یک فیلم درباره هیچ چیز خوب در مورد پسران و بیسبال نیست و یک چیز نگران‌کننده در این فیلم این است که چگونه به یک سگ آلوده به میکروب اجازه می‌دهد کودکی را شکست دهد و مرده‌است، زیرا یک سگ زشت آن‌ها را لیسید و یک ۱۰۱۰ را به دست آورد.

آقای Mertle جیمز جونز برای پسران عکسی از خودش با باب روت و لو Gehrig را نشان می‌دهد البته این عکس یک عکس روتوش است که به جیمی مک Foxx که یک بازیگر واقعی است که در تصویر روت و Gehrig تصویر شده و عکس واقعی را می توان در بسیاری از کتاب‌های بیسبال دید. جیمز ارل جونز و آرت LaFleur در سال ۱۹۸۹ در دو فیلم بازی کردند. جیمز ارل جونز در سال ۱۹۸۹ با علاقه به بیسبال علاقمند بود اما در زندگی واقعی او واقعا از بیسبال متنفر بود در حالی که دیوید میکی Evans داستان‌سرایی را از نقطه‌نظر Scottys ارایه می‌دهد اما هیچ کدام از بازیگران معتبر نیستند. در طول فیلمبرداری از صحنه شکار، دمای هوا آنقدر بالا رفت که تام Guiry گیج شد و به سراغ فیلم بردارها دوید. فیلم داستان مخصوص بیسبال است که در دهه ۱۹۶۰ به طور حتم به عنوان یک فیلم بازی بیسبال به نمایش گذاشته شد، اما این فیلم داستان جالبی است که در دهه ۱۹۶۰ به نمایش گذاشته شد. این فیلم داستان فیلم کاملی است که در دهه ۱۹۶۰ به نمایش گذاشته شد. این فیلم داستان یک فیلم عالی برای بازی بیسبال است و اینکه چطور یک علاقه مشترک به بیسبال و اینکه چطور یک علاقه مشترک به بیسبال را دارد، می‌تواند تابستان و زندگی ۹ پسر را از همان محله و داستان قدرتمند دوستی + بیس بال اصلی را تغییر دهد.

در پایان وقتی که بنی بزرگ شد و برای تیم Dodgers بازی کرد، عدد پیراهن او برابر با شماره ۳ است که روت در تمام دوران زندگیش به پا داشت. در ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۱۸ La La رکوردز یک نسخه محدود از نمره به این فیلم را منتشر کرد که به ۱۵۰۰ نسخه محدود می‌شد، در حالی که نسخه کوتاه‌تر در یک نسخه محدود با یک امتیاز فیلم دیگر در باشگاه سی‌دی Records رکوردز منتشر شد.

فیلم The Sandlot 1993 با کیفیت 720

این فیلم یکی از مشهورترین فیلم‌های بیسبال در سال ۱۹۹۳ است که در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. در فصل تابستان سال ۱۹۶۲، یک خفاش و یک توپ بسکتبال که در تابستان سال ۱۹۶۲ به عنوان توپ بیسبال از خاک جدا شده بود، توپ بیسبال را از خاک بیرون می‌آورد تا هرگز دوباره آن را نبیند. صحنه‌ای که در تابستان سال ۱۹۶۲ رخ داد، یک خفاش غول‌پیکر و سگ ولگرد که فقط در مورد چیزی و همه چیز با دهان پر از معصومیت و پر از معصومیت است و دوباره و دوباره تماشا می‌کند. کارگردان دیوید میکی Evans یک دستورالعمل واضح برای Chauncey Leopardi در طول صحنه استخر داشت وقتی که وندی Peffercorn را می‌بوسد و زبان شما را در دهان نگه می‌دارد.

مسخره کردن یک بچه تازه‌وارد در شهر که با بچه‌های محلی آشنا می‌شود و بازی بیس بال بچه‌ها را دوست می‌دارد، راه طولانی برای ساختن فیلم‌های نازک بیشتر از چند شباهت بین این و فیلم‌های بهتری مثل داستان کریسمس است و کنار من قرار دارد. وقتی Smalls تعریف می‌کند چه اتفاقی برای دوستانش افتاد، او گفت: آره، هر دو Arliss هوارد و تام Guiry هر دو در فیلم‌های جنگی بازی کردند. نام برند chewing که به عنوان مدیر بزرگ بزرگ خرید و فروش می‌شود داستانی تخیلی است، هر چند براساس دو برند واقعی زندگی است؛ pouch Mail که بر طراحی بسته و مرد قرمز تاثیر می‌گذارد که بر موضوع بومی آمریکا تاثیر گذاشته‌است. فیلمی جذاب و دل‌تنگ کننده در مورد کودکان و بیسبال، من می‌توانم ببینم که چرا این فیلم به نوعی اله‌ام گرفته می‌شود و اگر شما در بیس بال بازی نکنید، این فیلم به اندازه کافی خنده‌دار نیست چون من تصور می‌کردم که یک گروه سنی خاص، کسانی که در آن زمان به عنوان یک فیلم ساخته می‌شوند، از این فیلم لذت می‌برند. وقتی که قهرمان ما به قدرت کافی برای خرید یک سگ دست پیدا کند، بازیکنان جوانش با استعداد کافی برای رسیدن به توپ بیسبال بازی می‌کنند، اما حیوان سگ بزرگ انگلیسی به اندازه کافی برای خرید یک سگ به اندازه کافی قوی نیست، وقتی که قهرمان ما به اندازه کافی لذت ببرد تا بتواند توپ بیسبال را از حیاط پشتی خارج کند.

فیلم با Benny بزرگ‌سال به پایان می‌رسد روزی که جت Rodriguez در خانه دزدی به خانه برمی گردد روزی ۱۰ بار خانه را دزدید بنی بزرگ‌تر و جوان‌تر توسط برادران واقعی زندگی پابلو Vitar و مایک Vitar بازی می‌شود. این یک فیلم واقعا فوق‌العاده است و یک فیلم خانوادگی بسیار خوب است که می‌تواند توسط هر دو کودک و شما از آن لذت ببرد! خیلی نادر است که اغلب فیلم‌های خانوادگی دارای زبان smutty یا شرایط جنسی برای کودکان هستند یا به قدری شیرین هستند که بزرگسالان عاقل آن‌ها را به تماشای فیلم در دهه ۱۹۶۰ ترجیح می‌دهند. این فیلم بیشتر شبیه به یک تکه غیر عادی از فیلم زندگی است که در اوایل دهه ۵۰ سالگی در مورد گروهی از کودکان که برای بازی بیسبال سر و کار دارند و تمام آن چیزی است که به نظر می‌رسد دوست دارند انجام دهند. با وجود این نقشه بسیار ساده، کارگردانی و نویسندگی بسیار ساده است و باعث می‌شود که شما واقعا به بچه‌ها اهمیت بدهید و این کار شما را از شروع به پایان درگیر می‌کند.

نزدیک پایان فیلم Smalls، حیوان را نجات می‌دهد؛ همچنین در یک فیلم دیگر، lassie تام Guiry به سگ دیگری کمک می‌کند. فیلم Sandlot یک فیلم بلند دوران کودکی است، زیرا به بررسی تغییرات و دوستی میان گروهی از نوجوانان می‌پردازد که به خصوص جیمز ارل جونز در رویداده‌ای مربوط به دوران بیسبال خود، یکی از بهترین فیلم‌های او را در اینجا به نمایش می‌گذارد و شاید بزرگسالان نیز آن را دوست داشته باشند. کلاهی که کنی به تن داشت متعلق به تیم کانزاس سیتی بود که در سال ۱۹۲۰ تیم منچستر یونایتد بازی کرد.

در نیمه دوم فیلم داستان فیلم برداری است که به احتمال زیاد به دوستداران بیسبال و افرادی که دوست دارند در این فیلم کمدی مشهور شوند، جالب توجه است، اما این فیلم احتمالا ارزش آن را دارد که افرادی که از این فیلم‌ها لذت می‌برند در طول ۴۵ دقیقه اول فیلم را بازیابی کنند. زمانی که بنی در نمایشگاه شرکت می‌کند، کیکی است که سال ۱۹۶۲، دیوید میکی Evans در سال ۱۹۶۲ متولد شد.


دانلود فیلم the sandlot 1993
دانلود فیلم the sandlot
دانلود فیلم the sandlot دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the sandlot دوبله فارسی
دانلود مستقیم فیلم The Sandlot 1993
فیلم The Sandlot 1993 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم The Sandlot 1993
فیلم The Sandlot 1993 با لینک مستقیم
فیلم The Sandlot 1993 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی فیلم The Sandlot 1993
فیلم The Sandlot 1993 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها