Scooby-Doo! The Mystery Begins - 2009

داستان چگونگی تشکیل یک شرکت مرموز

اعضای اصلی فیلم


Frank Welker

Scooby Doo بازیگر

Al Rodrigo

Ezekial Gallows بازیگر

Garry Chalk

Vice Principal Grimes بازیگر

Steven Altiere

نویسنده

Daniel Altiere

نویسنده

Dee Jay Jackson

Bus Driver بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

در حالی که یک فیلم زندگی واقعی را به عنوان یک باور شخصی مورد بحث قرار می‌دهد، این فیلم داستان خوبی را در نظر می‌گیرد و این نشان می‌دهد که چگونه یک فیلم زندگی واقعی را با استفاده از ابزارهای مناسب مورد اغراق قرار می‌دهد. این فیلم داستان معروفی است که به نظر من بهترین فیلم داستان فیلم است و اگر شما قضاوت نکنید این فیلم بسیار بد است و اگر شما قضاوت نکنید، می‌تواند زمان خوبی را برای من فراهم کند. من فکر می‌کنم که اگر شما یکی از طرفدارای سریال کارتونی است که در این فیلم بازی می‌کنید و به عقیده من این فیلم است که اگر شما حتی روح و تبهکار قرن اول را تماشا کنید و این فیلم را در نظر بگیرید، من فقط می‌خواهم که در این فیلم بازی کنم و این فیلم را در نظر داشته باشم. این را به خاطر اوردم که فرد خیلی کوچک بود، ولی فکر نمی‌کنم که او از گرسنگی مرده باشد، اما چون فراموش کرده بود که اسکوبی دو در این فیلم به نظر می‌رسد، هنوز هم یک توله‌سگ است و من از این فیلم لذت می‌برم و دوست دارم که آن را به عنوان یک سری حرکت زنده تماشا کنم. برنامه زنده سوم سی Doo به کابل پایه تنزل رتبه می‌دهد و این در حالی است که این فرمول در طول مدت یک داستان عادی در مورد اشباحی که در طول ۴۰ سال اخیر بر روی سنگ خارا کار می‌کنند جالب نیست.

دانلود انیمیشن scooby-doo and the monster of mexico 2003

وقتی حدود ساعت ده یا ۱۱ سالم بود از این فیلم لذت می‌بردم و هنوز هم می‌توانستم ببینم که چرا از آن لذت می‌بردم، یک فیلم خانوادگی سرگرم‌کننده و یک ساعت آسان. اگرچه من قبلا چندین بار نظرات منفی را مطالعه کرده بودم که باعث نشد که من امید زیادی برای سی Doo سی داشته باشم! این راز شروع می‌کند که من یک طرفدار big Doo هستم و مدت زیادی بود که می‌خواستم این را ببینم، اگرچه این یک فیلم کامل نیست و من انتظار نداشتم که از آن لذت ببرم، وقتی که مردم خط داستان اصلی سی Doo را می‌گویند! این فیلم داستان جالبی است که به اندازه کافی دوست‌داشتنی و جالب است اما من می‌توانم بگویم که شخصیت و طرح تنظیم‌شده به اندازه کافی دوست‌داشتنی و جالب هستند، اما من می‌توانم بگویم که این فیلم داستان یک فیلم کمدی است که به اندازه کافی دوست‌داشتنی و جالب است اما گاهی اوقات این فیلم فیلمی است از اینکه او درست مانند فیلمی کوتاه به نظر می‌رسد اما گاهی اوقات همه چیز آن را از ۸۱۰ پله video دوست دارم.

دانلود انیمیشن scooby-doo and the monster of mexico 2003

دانلود انیمیشن scooby-doo and the loch ness monster

story Boring و stereotypical prequel دو Scooby قبلی دو Doo قبلی با نقش‌های ثابت ساخته شده‌اند و در نتیجه بسیار کمی غیر واقعی از انیمیشن فیلم قبلی ساخته شده‌اند که این واقعیت نیست که این فیلم تلویزیونی می‌تواند توجیهی برای تمام این مشکلات باشد؛ اما این فیلم به اندازه کافی بد نیست. برایم مهم نیست که چه نظرات بدی می‌گویند که من از این فیلم لذت بردم، نمایش داستان و موسیقی کاملا برای فیلم عالی بود، پس اگر فرد بلوند نباشد چه؟ این به این معنا نیست که فیلم خیلی بد است، آن‌ها فقط می‌خواهند یک رویکرد متفاوت برای فیلم مورد علاقه من داشته باشند. وقتی Scooby و shaggy برای اولین بار در یک فیلم خوب همدیگر را ملاقات می‌کنند و یک آهنگ شگفت‌انگیز دارد و من به چیزهای زیادی گوش می‌دهم. برادر من & احتمالا هر قسمت از شخصیت‌های اصلی فیلم هانا باربارا Scooby را در دهه ۸۰ تماشا کرده بود و بنابراین من نسبت به همه این نسخه‌های جدیدتر که هرگز دوباره تکثیر نمی‌شوند ام را تماشا کردم. چرا فقط از یک دین واقعی استفاده نکنیم؟ نیک Palatas با این که احساس معقولی از صدای shaggy Kacems می‌کند، بعد از کمی آزار دهنده و ساختگی صورت می‌گیرد، در حالی که شاید کمی بدخلق بشوم، اما دلم می‌خواهد که مردم فقط کارتون‌های قدیمی را به تنهایی ترک کنند.

دانلود انیمیشن scooby-doo and the loch ness monster

دانلود انیمیشن scooby-doo and the samurai sword 2009

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021 بدون سانسور

باور کنید که این فیلم یک فیلم اکشن زنده است نه یک کارتون و نه یک کارتون و به دلیل این که این فیلم در جایی موفق شد که یک فیلم اکشن زنده با بودجه کم‌تر نسبت به ماقبل خود داشته باشد، اما هنوز به یاد می‌آورد که این فیلم با بودجه کمتری نسبت به پیشینیان خود ساخته شده‌است، اما کسی که پاهای خود را بر روی زمین نگه‌داشته و بسیار بهتر کار کرده‌است.

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021 بدون سانسور

نه به اون اندازه که یه فیلم زنده دیگه هست ولی هنوز حال میده این معما خیلی خوب بود که فرد را به صورت یک عوضی و یک ورزش‌کار معمولی درآورد، در حالی که هر کس دیگری از همه کلیشه‌ای بود اوه، خوب. من نشستم تا سی Doo فیلم سال ۲۰۰۹ را تماشا کنم! این راز با پسر ۹ ساله‌ام شروع می‌شود و از آنجا که ما معمولا فیلم‌های انیمیشن را با هم تماشا می‌کنیم، برای تماشای این فیلم اکشن زنده با او نشستم، در حالی که او از این فیلم لذت می‌برد به این دلیل که قطعا روح فرمول کلاسیک مورد استفاده در سی Doo را داشت! فیلم انیمیشن اما چیزی وجود داشت که برای من جالب نبود. آه صبر کن این فقط یک فیلم اکشن (Scooby Doo)بود! او به خوبی به عنوان یک فیلم اکشن زنده ترجمه نمی‌شود، به خصوص با انیمیشن horrible Scooby سی ان شبیه چیزی از یک بازی کامپیوتری در اوایل دهه ۲۰۰۰ بود و او هم مثل یک انگشت شست کار می‌کرد. اما حداقل پسر ۹ ساله‌ام از آن لذت برد من به سرعت علاقه خود را به این تاخت و تاز abysmal در سی Doo از دست دادم! اما پسر من تا پایان این فیلم را تحمل کرد و او واقعا خوشحال بود که فیلم سال ۲۰۰۹ بدون تردید برای مخاطبان جوان است در حالی که فیلم‌های انیمیشنی به راحتی با مخاطبان بالغ قابل تطبیق هستند و من از Scooby سی Doo هم خوشحال نیستم. راز شروع می‌کند که فقط چهار تا از ده ستاره است.

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob

این فیلم داستان ساده را برای هر کسی که در پشت رستاخیز یک جفت جن جوان مو فرفری، یک فرد مو بور، فیلم ساده CGI و یک راز دیگر برای بچه‌هایی که در حال تسخیر مجدد دبیرستان خود هستند و لذت بردن از صحنه‌ای که در آن Velma به زیبایی تبدیل می‌شود و نه از آن لذت می‌برد، برای هر کسی که علاقمند به دوست داشتن یک نرد گرم آسیایی باشد، می‌بیند. اما همه این‌ها در تمام این ماجرا فاقد نمایش جادویی و کیفیتی است که یک طرح بهتر و یک بودجه بزرگ‌تر اجازه می‌دهد. از آنجا که the prequels هر شخصیت خیالی را زودتر یا زود شروع می‌کند، کسی که به درمان خانگی خود ادامه می‌دهد، یک سگ مطرود را به فرزندی قبول می‌کند و همه آن‌ها را به اشتباه می‌اندازد. یک گروه از تازه واردان مرتبط با مشکلات متهور و خوب بازی می‌کنند و به خوبی نمایش می‌دهند و همیشه قول می‌دهند که فرد و داف نه چندان مودب باشند و نه تنها برای خندیدن به هر حال این موضوع جالب توجهی به کودکان و کودکان در قلب ندارد.

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021 دوبله فارسی

این فیلم نه تنها داستان منشا این باند تبهکار را بازگو می‌کند، اما این فیلم از ابتدا روی شبکه کارتونی پخش شد زیرا ترکیب کردن اکشن زنده با یک کانال کارتونی بسیار خوب به نظر می‌رسد؟ هیچ چیز عالی نیست و یا اینکه فیلم دیگری غیر از نوشتن بد اما در یک روش بی‌روح است اما این به این معنا نیست که کودکان شایسته تماشای فیلم کودکان خوب یا کارتونی بزرگ نیستند که به فکر قرار دادن نمایش زندگی در شبکه کارتونی است.

من این دی وی دی را با این احساس دریافت کردم که بازیگری بد خواهد بود، این راز باعث خواهد شد که این راز را به دهان بیاندازند و یا اینکه صحنه‌های ناخوشایند بسیاری وجود خواهند داشت نه برای اکثر موارد، این انتظارات مرا برآورده می‌کنند! این کار برای بچه‌های کوچک خیلی خوب انجام شد و به من باور کرد که در پایان فیلم وقتی فهمیدم که آن‌ها چطور به آرامی چیزهایی را که دوست داشتم در آخر فیلم به دست اورده باشم شوکه شده بودم. بله، آن‌ها دقیقا همان طور که فکر می‌کنید این کار را انجام می‌دادند، به این دلیل که این یک شبکه کارتون است که می‌خواهد کمی suck کند اما نه خیلی بد!

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021 دوبله فارسی

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021

من یکی از طرفداران پروپا قرص زندگی هستم و اقرار می‌کنم که این فیلم تلویزیونی را برای مدتی طولانی در نظر گرفتم، اما امروز آن را غافلگیر کردم و به خوبی متعجب شدم اما هیلی Cardellinis نه چندان خوب عمل می‌کند اما هیلی Nick Doo خوب است اگر چه رابی Meltons فرد بسیار دوست‌داشتنی است و نه مو بور! در کل بیش از یک دهه پیش به طور کلی ۶۱۰ و ghosts نسبت به من بیش از من متعجب هستند. ممکن است این فیلم داستان دو فیلم زنده قبلی را نداشته باشد اما این فیلم هنوز تمام قلب و لذت آن دو فیلم را دارد اما این فیلم با سرعتی بیش از یک دی وی دی نمایش داده می‌شود و برای کسانی که از کاره‌ای زنده قبلی لذت برده‌اند به اندازه کافی سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده است.

دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021
دانلود فیلم scooby-doo the mystery begins 2009
دانلود انیمیشن scooby-doo the mystery begins 2009
دانلود فیلم scooby-doo the mystery begins
دانلود انیمیشن scooby doo mystery incorporated
دانلود انیمیشن scooby-doo wrestlemania mystery 2014 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن scooby-doo wrestlemania mystery 2014
دانلود کارتون scooby doo mystery incorporated
دانلود زیرنویس فارسی فیلم scooby doo the mystery begins
دانلود انیمیشن سریالی scooby doo mystery incorporated
دانلود فیلم scooby-doo wrestlemania mystery
دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021
دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob
دانلود انیمیشن scooby-doo the sword and the scoob 2021 بدون سانسور
دانلود انیمیشن scooby-doo and the samurai sword 2009
دانلود انیمیشن scooby-doo and the loch ness monster
دانلود انیمیشن scooby-doo and the monster of mexico 2003

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها