Score: A Film Music Documentary - 2017

نگاهی به هنر سینمای سینمایی فیلم موزیکال و هنرمندانی که آن‌ها را ایجاد می‌کنند

اعضای اصلی فیلم


Garry Marshall

Self بازیگر

James Cameron

Self بازیگر

Marco Beltrami

Self بازیگر

Jon Burlingame

Self بازیگر

Leonard Maltin

Self بازیگر

Bill Field

Self بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با لینک مستقیم

گاهی اوقات من فکر می‌کنم که من به عنوان یک آهنگ‌ساز موسیقی فیلم بازی می‌کنم در حالی که برخی از جنبه‌های مختلفی در فرآیند ساخت موسیقی فیلم بازی می‌کنند. در حالی که برخی از جنبه‌های مختلف در فرآیند ساخت موسیقی فیلم بازی می‌کنند و ضبط برای فیلم تعدادی از ابزارهای منحصر به فرد برای تقویت گروه موسیقی سنتی و یا ارکست که هر چیزی در موسیقی هالیوودی اتفاق می‌افتد را تماشا می‌کند! جدا کردن قطعات مورد علاقه شما از فیلم‌های مورد علاقه شما، تنها دلیلی که نمی‌توانم نمره بالاتری بدهم؟ در صورتی که انسجام آن کمی درهم باشد، من آرزو می‌کنم که این موضوع از ابتدا به یک روایت تمرکز کرده باشد، اما به جای آن از شخص به فرد و ایده به این سرعت تبدیل می‌شود که به چه چیزی در حال تبدیل شدن به موسیقی است، یک سفر شگفت‌انگیز از طریق برخی از بزرگ‌ترین موسیقی فیلم، که شما کمی درباره این صنعت یاد می‌گیرید و همچنین می‌توانید همه چیزهای مورد علاقه خود را دوباره بشنوید!

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با لینک مستقیم

جان ویلیامز بیش از حد به جان ویلیامز و بیش از اندازه کوچک است. استادان قدیم تقریبا فراموش کرده‌اند که زباله‌های مدرن زیادی مثل Avengers و ترانسفورمرها هستند. این مستند با فیلم‌های خاموشی که با پیانو یا ارگ همراه بودند آغاز شد، اما این دکتر خود را به تعداد سازه‌ای غیر معمول که در رشته‌های دیگر راک و غیره کار می‌کردند محدود نکرد. من such برای فیلم سازی هستم، و این کتاب خوبی است که کل تاریخچه آهنگسازان را پوشش می‌دهد به طرز شگفت آوری برای این که این موضوع چقدر بزرگ است، برای من آرزو دارد یک داستان سری Odyssey از آن داشته باشد. امتیاز موسیقی فیلم داستان بدی نیست، هرچند کمی ساده و کمی ساده است و برخی افراد در اینجا شاید به طور ناخواسته چیزهایی را می‌گویند که واضح یا کاملا احمقانه هستند؟ آیا در اینجا حتی یک مرجع هم برای اریک ولفگانگ Korngold وجود دارد؟ من فکر می‌کنم نه به جای اشتاینر و نیومن بیش از حد اعتبار دارند که صدای سمفونیک در فیلم‌هایی که در دهه ۱۹۳۰ ساخته شدند، اما چیزی که بیشتر مرا عصبانی می‌کرد، روش برابر شدن آهنگسازان فیلم امروزی با استادان ساله‌ای گذشته بود که بیشتر آن‌ها ارزش درخشش کفش خود را نداشتند.

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با لینک مستقیم

زیر نویس فارسی مستند Score: A Film Music Documentary 2017

این فیلم نه تنها جالب است، بلکه به همین دلیل است که ما با یک تجربه در مورد اهمیت آن‌ها صحبت می‌کنیم، اما این فیلم تنها به اندازه کافی بد نیست، مگر اینکه شما دو ساعت وقت صرف کاوش در تاریخچه آثار هنری خود کنید. این فیلم تنها چیزی است که آهنگسازان در مورد آن‌ها صحبت می‌کنند. این فیلم تنها چیزی است که آهنگسازان در مورد آن‌ها صحبت می‌کنند. موسیقی فیلم مستند یک فیلم مستند به نام مت E است که در اینجا بسیار جالب است و من نمی‌توانم به طور کامل در مورد این فیلم صحبت کنم. موسیقی فیلم مستند در سال ۲۰۱۶ در مورد همه چیزهایی است که موسیقی فیلم را به روشنی بیان می‌کند، حتی اگر تنها تصویر واقعا یک بررسی سرسری از هنر ایجاد کند، حتی اگر تنها تصویر واقعا یک تحسین سرسری از هنر ایجاد کند، حتی زمانی که این فیلم نشان می‌دهد که موسیقی بسیار جذاب است و عشق و ستایش بر همه نشان می‌دهد که تعداد زیادی از حذفیات، موسیقی هری پاتر و یا موسیقی هری پاتر وجود دارد؟ و این فیلم به طور خاص ساختار بندی نشده بلکه یک مستند ساخته‌شده با تعداد زیادی مصاحبه و پشت صحنه آن ۷۱۰ قرار دارد.

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با کیفیت 720

خب، یک فیلم مستند درباره نمرات فیلم کمی خشک و کسل‌کننده به نظر می‌رسد؟ خیلی اشتباه می‌کنی! یک بینش واقعی در دنیایی که ما را با ما می‌سازد، به ما کمک می‌کند تا فیلم‌ها را به روشی تجربه کنیم که به راحتی قادر به انجام آن نیستیم. هانس زیمر در حال صحبت درباره هیجان ایجاد و ترس از شروع کار من است؟ می‌توانم این کار را بکنم؟ جالب است که جیمز کامرون بار دیگر تکرار کرد که چه قدر موسیقی در حال تغییر است و نه فقط می‌تواند یک شخصیت در خود داشته باشد یا به سادگی یک اسکلت برای جلوه‌های بصری ایجاد کند. موسیقی فیلم در فیلم مستند به نام هانس زیمر و دنی Elfman که موسیقی فیلم را تماشا می‌کنند این فیلم را در فیلم تماشا می‌کنیم. یک مستند زیبا به عنوان احترام به یکی از most اشکال هنری روی زمین فیلم مستند سازی فیلم مستند، مجموعه‌ای از مصاحبه با آهنگسازان سرشناس سینما، جری Schrader جان ویلیامز، جان ویلیامز، جان ویلیامز، جان ویلیامز، و دنی Elfman، فیلم مستند، مجموعه‌ای از مصاحبه با آهنگسازان سرشناس سینما است. من تصور کردم که یک مطالعه از موسیقی فیلم با وسعت و عمق وجود دارد اما تا حد زیادی نمایش مسخره‌ای از افرادی است که پخش موسیقی فیلم را به هم متصل می‌کنند. از صمیم قلب با commenter دیگر موافق هستم، جایی که نام یوهان Johannsson را ذکر می‌کند؟ او مستحق این است که در هر زمانی که موسیقی فیلم درباره RIP (RIP)با نام (RIP)صحبت می‌کند، صحبت شود.

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با زیر نویس

یک فیلم فوق‌العاده است که تمام ضربه‌های درست را می‌زند و گاهی اوقات به جز بخش کلیدی فرآیند تولید یک مستند کاملا فریبنده را تداعی می‌کند. جالب بود و چیزهای زیادی را به من یاد داد که نمی‌دانستم، بلکه خیلی هم خسته‌کننده بود. فیلم مستند نسبتا جامعی درباره آهنگسازان موسیقی، پردازش آن‌ها در هم‌کاری با نوازندگان و واکنش‌های آن‌ها نسبت به محصول نهایی، بر روی جری Goldsmith جان ویلیامز و هانس زیمر (هانس زیمر)که در طول زمان در حال سخنرانی است، تمرکز می‌کند.

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 بدون سانسور

امتیاز فیلم در دهه ۳۰ و ۵۰ ثانیه قبل از تبدیل شدن به مسابقه‌های فوتبال در دهه ۳۰ و ۵۰ ثانیه قبل از تبدیل شدن به آهنگسازان بزرگ جری گلد اسمیت و جان ویلیامز باعث شرمساری زیاد فیلم می‌شود، اما این فیلم تنها به دلیل اینکه قادر به گرفتن تمام استودیوهای فیلمسازی است و نه تنها بر روی برخی از نمرات عالی تمرکز می‌کند، بلکه برای این بیننده بسیار شرم‌آور است.

مستند Score: A Film Music Documentary 2017 بدون سانسور
دانلود مستند score a film music documentary
دانلود فیلم score a film music documentary
دانلود فیلم the score 2001
دانلود فیلم the score با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the score 2001 زبان اصلی
دانلود فیلم the score زبان اصلی
دانلود مستقیم مستند Score: A Film Music Documentary 2017
مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با کیفیت 480
زیر نویس مستند Score: A Film Music Documentary 2017
مستند Score: A Film Music Documentary 2017 بدون سانسور
مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با زیر نویس
مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی مستند Score: A Film Music Documentary 2017
مستند Score: A Film Music Documentary 2017 با لینک مستقیم

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها