Seamonsters - 2011

دو نفر از بهترین دوستان دوران نوجوانی که در شهر کنار دریا زندگی می‌کنند، زمانی که یک دختر جدید مرموز بین آن‌ها برقرار می‌شود، دوستی از هم جدا می‌شود و زندگی آن‌ها برای همیشه تغییر می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Jack McMullen

Sam بازیگر

Reece Noi

Kieran بازیگر

Leila Mimmack

Lori بازیگر

Georgia Henshaw

Moony بازیگر

Rita Tushingham

Rose بازیگر

Maggie O'Neill

Sue بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

به طور شگفت انگیزی، یک مجموعه داستان مهیج و خوب از طبقه یک ایندی راک انگلیسی که به طور حتم به دلیل حس خستگی و تهی بودن آن تلاش می‌کند تا این داستان را به یاد بیاورد همیشه قابل‌قبول و معتبر است، اما در عین حال بررسی قدرت تمایلات جنسی و اثر مخرب بالقوه آن بر دوستی نیست. این فیلم تند و زننده در فصل drab از شهر ساحلی quintessentially انگلیسی بیننده را به دنیایی که در سطح بزرگسالی قرار دارد دعوت می‌کند اما با فشار برای رشد عاطفی زندگی آن‌ها باعث ایجاد تنش بین دو طرف می‌شود. این فیلم زندگی شان را با یک اسکریپت زیبا تغییر می‌دهد و hauntingly در این فیلم مطالعه حساس روابط انسانی در بسیاری از سطوح را تغییر می‌دهد.

یک داستان زیبا از سن نوجوانی که در حال رقابت بین دو پسر نوجوان است که در حال رقابت در رابطه با عشق یک زن جوان و مرموز است، یک فیلم تلخ تلخ از زندگی بزرگسالی را تداعی می‌کند که باعث می‌شود احساس دلتنگی برای اولین بار عشق جوان را به تصویر بکشد، اما خیلی خوشحال می‌شود که فقط یک‌بار یک نوجوان بودن را حس می‌کنید! من عاشق این فیلم در سطح یک داستان شیرین عشق نوجوان بودم که از ابتدا عکس‌های sweeping یک نوجوان جذاب و جالب را به تصویر می‌کشد و آن را به دنیای جوانی از دست می‌دهد، از جمله اینکه ری تا underrated بسیار با استعداد، فیلمی درباره احتمال امید و درد واقعیتی که من به طور کامل توصیه می‌کنم، لذت بخش است. من عاشق این فیلم هستم! به شما توصیه می‌شود که شما را سرگرم کنید و در کنار صندلی تان در کنار خود نگه دارید. چنین خط داستانی فوق‌العاده شما را ناامید نخواهد کرد و قطعا در خرید دی وی دی وی در هنگام بیرون آوردن دی وی دی تردید نخواهید کرد. یک فیلم فوق‌العاده را با بسیاری از شخصیت‌های خیابانی مورد علاقه خود از دست ندهید؛ گذشته و حال من واقعا امیدوارم که یک دنباله از آن وجود داشته باشد که من کاملا از آن لذت بردم. آیا دوست دارید از تولید کنندگان و بازیگران برای تمام کاره‌ای سخت آن‌ها که منجر به تولید یک فیلم شگفت‌انگیز شد تشکر کنید! آفرین!

Seamonsters

با برخی از بررسی‌های انجام‌شده در اینجا فکر می‌کنم که من باید فیلم دیگری را تماشا کنم که شما برخی از the را بررسی کرده‌اید که تنها یک بررسی در مورد این فیلم وجود دارد و نه اینکه بازیگران و خدمه کار خوبی انجام دهند اما خط پایین این است که اگر شخصیت‌های فیلم شما کسل‌کننده هستند، شما با یک فیلم خسته‌کننده پایان خواهید داد. من واقعا از تماشای این فیلم با شخصیت زیبا و گاهی ترسناک در ساحل جنوبی بریتانیا لذت بردم و داستان جالبی را به نمایش گذاشتم که در آن شخصیت و عمق احساسی آن‌ها زندگی ام را دوست داشتم. با این حال این فیلم برای نوجوان بودن بسیار مناسب است و امیدوارم که افراد دیگر بتوانند از این فیلم لذت ببرند. این فیلم داستان جالبی است برای دیدن فیلمی درباره این سن از مردم و به خاطر داشته باشید که این فیلم خیلی عجیب است و من دوست دارم به خاطر داشته باشم که فیلم بسیار زیبایی است و دوست دارم دوست داشته باشم که شما را دوست داشته باشید. این فیلم دختری است به نام Lori که بسیار مضحک و معتبر است. اگه می تونی! یکی از دوستانش گفت که در کشور من در کشور من دو نفر از بهترین دوستان هستند که به طور اساسی دوستی خود را از هم جدا می‌کنند وقتی که هر دو با دختری روبرو می‌شوند که عاشق آن‌ها هستند.

Seamonsters

صنعت فیلم مانند بسیاری از سرمایه‌گذاری‌های دیگر در جامعه سرمایه‌داری ما با پول کنار گذاشته می‌شود، به نظر من این فیلم تنها چیزی نیست که منتقدان فیلم واقعا خوب تصور کنند که او چه کاری می‌تواند با یک بودجه بزرگ انجام دهد. من فکر می‌کردم این فیلم یک مشعل آهسته است اما من دوست دارم آن را دوست داشته باشم، اما این نکته این نیست که ما باید فیلم‌هایی با بودجه کم مانند این را در نظر بگیریم اگر آن‌ها ناپدید شوند. آغاز کار لیلا Mimmacks با علاقه به این فیلم، من یکی از بازیگران را می‌شناسم که قصد نوشتن این را ندارم، اما فقط می‌خواستم بررسی خود را در این امید تقسیم کنم که افراد بیشتری آن را ببینند، به زودی آن را بررسی کنید، خنده‌دار و متحرک و صادق است. من واقعا از این فیلم مستقل لذت بردم که آن را در سایت آمازون تماشا کردم و نوشتن آن بسیار عالی است و من هیچ کدام از آن‌ها را نمی‌شناسم، اما این موضوع باعث می‌شود بیشتر درگیر آن شوند چون خیلی خوش‌مزه است در بخش‌هایی که من واقعا آن را توصیه می‌کنم

Seamonsters

Seamonsters یک دستاورد حرفه‌ای است به عنوان یک مطالعه شخصیت به طور موثر حضار را به خود جذب می‌کند و باعث می‌شود احساس کند که این مکان و این افراد برای سال‌ها در بازار به دست فراموشی سپرده شده‌است. با علاقه به این فیلم، رابطه بین سم و Kieran خیلی خوب نوشته شده بود و انجام شد و من را به سراغ جوانی، حسادت، خشم، خشم و عصبانیت انداختم، اما در عین حال مطمئن نیستم که این فیلم چگونه آن‌ها را به سمت مخاطبان هدف سوق می‌دهد و امیدوارم که به مخاطبان هدف نزدیک‌تر باشند و مطمئنم که به اندازه من از آن لذت می‌برند.


فیلم Seamonsters 2011 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Seamonsters 2011
فیلم Seamonsters 2011 دوبله فارسی
فیلم Seamonsters 2011 بدون سانسور
زیر نویس فارسی فیلم Seamonsters 2011
دانلود زیر نویس فیلم Seamonsters 2011
فیلم Seamonsters 2011 با زیر نویس
فیلم Seamonsters 2011 با کیفیت 720
لینک مستقیم فیلم Seamonsters 2011