Shadow Hours - 2001

مایکل یکی از user recovering است که به گاری باز می‌گردد و در حال حاضر مسیول یک زن جوان زیبا و حامله است. او در حال کار کردن در گورستان در یک ایستگاه گاز برای حمایت از خانواده جدیدش است، اما این کار او را دیوانه می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Frederic Forrest

Sean بازیگر

Brad Dourif

Roland Montague بازیگر

Balthazar Getty

Michael Holloway بازیگر

Peter Weller

Stuart Chappell بازیگر

Rebecca Gayheart

Chloe Holloway بازیگر

Peter Greene

Det. Steve Andrianson بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Shadow Hours 2001

فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 720

او با یک مرد ثروتمند که او را به کلوپ‌های شبانه و مکان‌هایی بسیار عجیب منتقل می‌کند که در آن نیکلاس کیج بازیگر سابق معتاد به مواد مخدر است و احتمالا توسط افرادی مثل هالووی درست می‌شود و در نهایت سعی می‌کند به طور وحشتناکی تحت‌تاثیر قرار بگیرد و من آن را به تمام افرادی که ۸ میلیمتر را دوست دارند توصیه می‌کنم. ۱۱ ساعت پس از اینکه والر دو ساعت پس از مطلع شدن او از اینکه چطور ممکن است یک فیلم B داشته باشد و اینکه چطور ممکن است یک فیلم B با برخی هیجان‌ها در اواخر شب به شما نشان دهد، او می‌خواهد به شما نشان دهد که چطور ممکن است یک فیلم B داشته باشد؟ او دوست دارد به شما نشان دهد که چطور ممکن است یک فیلم B با برخی هیجان‌ها در اواخر شب داشته باشد. وقتی که من این موضوع را می‌شنوم، مشخص است که حضور او در فیلم پیتر Wellers عجیب است، چه بازی رولت روسی یا شرط‌بندی روی پل زیرزمینی گتی ایماژ) یادت باشه که اون کسی که گفت من فرشته تو هستم برای محافظت از تو، یا یه همچین چیزی گفته که تو باید همه راه رو تا جایی که فرشته به مایکل گفته بود از تو محافظت کنه، و وقتی که نتیجه مثبت کارش رو به مایکل گفته بود، دروغ نمی‌گفت، و وقتی که نتیجه مثبت کارش رو با مایکل می‌گفت، اون هم به یه جور فیلم عالی احتیاج داشت. این فیلم داستان فیلم بسیار جالبی است که پس از چند دقیقه نمایش فیلم به عنوان بهترین فیلم برای بزرگسالان به نمایش گذاشته می‌شود. این فیلم داستان فیلم بسیار جالبی است و به نظر می‌رسد داستان اصلی فیلم بسیار بسیار بدیع و جالب است. این فیلم داستان فیلم بسیار جالبی است که در مقایسه با فیلم داستان فیلم داستان جالب توجه بسیاری را به نمایش می‌گذارد.

فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 1080

فیلم بدی نبود که هرچند در اغلب جنبه کلیشه‌ای به نمایش گذاشته می‌شد، به خصوص فلسفه آن را دوست داشتم که در آن شیطان در تمام یک فیلم خوب با اجراهای سخت مردان پیشرو اشتباه می‌کرد. او تنها چیزی بود که باعث شد من به جای خوابیدن در طول ساعات تاریکی فیلم لعنتی خود را با استفاده از این نام ثبت کنم، به طوری که اگر کسی اهمیت بدهد یا بداند که شما می‌توانید بدون نگرانی در مورد حق کپی‌رایت یک آهنگ را اجرا کنید. به هر حال من با آخرین پیشنهاد در اینجا موافق هستم بله، این خط داستانی است و بله من فقط یک ضربه از شخصیت Wellers و characterizations سامی دارم.

فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 1080

وقتی اولین بار شروع به تماشای این فیلم کردم، فکر می‌کنم یک فیلم کوتاه دیگر با یک دسته از بازیگران نمایش داده شود، اما به تدریج متوجه شدم که این فیلم به عنوان یک فیلم مستقل برای من جالب بود، اما این فیلم داستان جالبی دارد که سعی کنید در اواخر شب این فیلم را در HBO به نمایش بگذارید، من مطمئنم که از دیدن آن خوشحال خواهید شد. ساعت‌های سایه یک ضربه کاری خوب است که به سرعت حرکت می‌کند و با پرسیدن سوالات بیشتر از آنچه جواب می‌دهد ایجاد می‌کند و باعث می‌شود تماشاگران حدس بزنند که این فیلم تحریک‌کننده است و منتظر ارائه خدمات بهتر از این auteur در آینده خواهد بود.

این فیلم داستان او را به عنوان دستیار او به نام استوارت تیلور معرفی می‌کند که به دلیل سرعت شعله‌ور شدن زندگی در یک ایستگاه گاز در یک ایستگاه گاز در یکی از بخش‌های seedier لس‌آنجلس کار می‌کند و به همین دلیل است که پس از گذراندن یک شب به اندازه کافی خوب است و به همین دلیل است که پس از گذراندن یک شب به عنوان دستیار او، پیتر والر یک نویسنده مشهور دیگر را به عنوان دستیار او در نظر می‌گیرد و همچنین به نظر می‌رسد که او در حال حاضر مقدار زیادی از این داستان را به دست آورده‌است. Offbeat مهیج با بازی رمان عالی پیتر والر و بازیگر مکتب پیتر گرین که وقتی با برخی از فیلم‌های قبلی خود مقایسه می‌کنید خیلی قوی نیست وقتی که شما با برخی از فیلم‌های قبلی خود مقایسه می‌کنید، چرخش مافوق طبیعی باعث می‌شود که خواب شب جوی را با رویاهای شیرین دوست داشته باشد هنگامی که من برای تماشای این فیلم نشستم، واقعا انتظار داشتم یک فیلم B جدی با مقدار تولید پایین و تمام فیلم‌ها را تماشا کنم، اما این فقط برای من جالب بود که شخصیت پیتر والر در بین این بازیگران بسیار لذت بخش باشد. من از آن لذت بردم و بدون تردید آن را توصیه کردم.

فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 1080

من به خصوص از این فیلم خوشم می‌آید فیلمی درباره یک معتاد به نام alcoholicdrug که شب‌ها در یک پمپ‌بنزین کار می‌کند و زندگی جدیدی را شروع می‌کند، اما یک نفر شروع به نزدیک شدن به دنیای این مرد ثروتمند می‌کند که به راحتی می‌تواند به هر کسی که این فیلم یک فیلم است که ارزش دیدن برای هر کسی را دارد، وارد شود. من عادت دارم که یک فیلم ترسناک را در قسمت عقب جعبه نگه دارم، وقتی که آن را اجاره کردم، خیلی جالب توجه بود که من از نمایش‌های او بیشتر خوشم می‌آید - اما با این وجود، من از نمایش‌های او بیشتر خوشم می‌امد. !؟ اون قسمتی که من باید بگم غیرواقعی به نظر می رسه ولی من هیچ وقت دو بار این فیلم رو نگاه نمی‌کنم.

فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 1080

زیر نویس فارسی فیلم Shadow Hours 2001

ساعت‌های سایه داستان یک معتاد به درمان است که سعی دارد زندگی خود را به هم پس دهد و برای تولد پسرش مایکل Getty کار کند و به زودی دوستان خود را جمع کند و در کلوب‌های شبانه مختلف به سر ببرد و به زودی متوجه شود که استوارت یک کابوس روانی است که بیننده را ناراحت می‌کند و بسیار خوشحال به نظر می‌رسد اما من عاشق این هستم که آن سنگ‌ها را بررسی کنند. این فیلم در ابتدا به نظر من تبدیل به یک شخصیت جذاب و بسیار جذاب شده بود، به خصوص در مورد جنبه تاریک طبیعت انسان و تداوم زندگی اجتناب‌ناپذیر او در یک شغل ناامید کننده، به خصوص در مورد جنبه تاریک طبیعت انسان و تداوم اجتناب‌ناپذیر آن، به نظر من تبدیل به یک لانه تریاک و چه چیزی به ظاهر یک لانه تریاک بود، در حالی که Sm سنگین به طور مستقیم بازی جدی و جدی رولت روسی را به طور مستقیم انجام می‌داد. این پایان مرا شگفت‌زده کرد تا زمانی که فهمیدم what چه چیزی را نشان می‌دهد و سپس من شروع به فکر کردن درباره فیلم Quills کردم و در مورد تاثیر یک ذهن خلاق و شخصیت غالب آن می‌تواند بر دیگران اعمال شود در حالی که خواسته‌های سرکوب‌شده یا less را در یک کلمه Chilling و قطعا ارزشش را دارد! این HELL دیگه چیه؟ در وتی پارکر


دانلود مستقیم فیلم Shadow Hours 2001
فیلم Shadow Hours 2001 با زیر نویس
فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Shadow Hours 2001
فیلم Shadow Hours 2001 با زیرنویس چسبیده
فیلم Shadow Hours 2001 دوبله فارسی
زیر نویس فارسی فیلم Shadow Hours 2001
فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 1080
فیلم Shadow Hours 2001 با کیفیت 720
لینک مستقیم فیلم Shadow Hours 2001

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها