Shadow - 2018

دانلود فیلم Ying 2018

زندگی و توطئه در یک دادگاه قدیمی چینی

اعضای اصلی فیلم


Yimou Zhang

نویسنده

Yimou Zhang

نویسنده

Jingchun Wang

Minister Lu بازیگر

Chao Deng

Jing بازیگر

Li Sun

Madam (Wife of Commander Yu) بازیگر

Ryan Zheng

The King of Pei بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

بسیاری از منتقدان می‌گویند که این فیلم به نظر می‌رسد بهترین تلاش خود را برای رسیدن به مقام پادشاهی برای یک فرد عادی داشته باشد، اما به محض این که پادشاه of در مورد این موضوع صحبت کند، این فیلم به عنوان یک شخصیت جذاب شناخته می‌شود. سایه یک فیلم باور نکردنی و غیرقابل‌پیش‌بینی از وفاداری و انتقام گرفتن از ژانگ Yimou است و با استفاده بسیار موثر از حرکت آهسته در سراسر اجرا بسیار عالی است و موسیقی با Lao زی بسیار عالی است اما گفت و گوه‌ای expositional در صحنه‌های باز کمی بلند شد. در طول سه پادشاهی که در سال ۱۶۵۰ سه پادشاهی برای زنده ماندن در دادگاه‌های عالی به کار گرفته شد، دو برادر دوقلوی خود را در عالم اموات به کار برد، اما تنها در صورتی که او مایل به ضربه زدن باشد و انتقام از پادشاه به عنوان بهترین فیلم آمریکا و بهترین فیلم که من در فستیوال بین‌المللی فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۸ به نمایش گذاشتم. سفر عالی به زمان و مکان دیگری و تمام the ای که با آن روایت می‌شود داستانی در یک داستان ارائه می‌شود و آن به آرامی از یک لمس به یک دست می‌رود و بعد شما به زمین کشیده می‌شوید که شما یک طرف را انتخاب کرده‌اید اما کدام یک را انتخاب کرده‌اید؟ این احساسات تغذیه می‌شوند و من آن را جذاب یافتم که فیلمی که در باران پخش می‌شود باعث شگفتی من می‌شود اگر خیس شوم، این یک سوال منفی است، چون خیس شدن من باعث می‌شود که سرما خوردگی را کاهش دهد و در واقع در طول زمان بر ضد من کار کند، این اثر معکوس اثر نیروی دریایی را دارد! این فرض منطقی است اگر شما بتوانید در باران عمل کنید و حتی از آن عبور کنید و سپس بر روی آن زوم کنید و سپس بقیه راه را بالاتر زوم کنید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد و بینندگان انتخاب بینندگان برای انتخاب سلاح و طرف انتخاب می‌کنند چه اتفاقی می‌افتد.

این فیلم نشان می‌دهد که چه چیزی بیش از حد عالی است، اما گاهی اوقات احساس می‌کرد که نقش پادشاه در این فیلم بیشتر از حد عالی است، اما گاهی اوقات احساس می‌کرد که نقش پادشاه در این فیلم بیشتر از حد عالی است. اما گاهی اوقات احساس می‌کرد که نقش پادشاه در این فیلم بیشتر از حد عالی است. اما گاهی اوقات احساس می‌کرد که نقش پادشاه در این فیلم تاثیر زیادی داشته‌است. یک فیلم چینی که فیلم چینی را تماشا می‌کند فقط می‌خواهم یک بررسی منصفانه برای این فیلم انجام دهم و سبک موضوع تاریخی چین شبیه همان مقایسه با بسیاری از فیلم‌های چینی تولید چینی است که هنوز هم مرز و موضوع بسیار کمی است. داستان برای این فیلم بسیار عجیب است، پادشاهی که به دلیل اتحاد با یانگ Cang جون در مقابل همه اعضای شورای داخلی اش که می‌خواهند جنگ را آغاز کنند و قدرت را برای خود به چالش بکشند، برنامه‌ای تنظیم شده‌است که نشان می‌دهد که پادشاه جان خود را از دست داده‌است که به وسیله اعلامیه Jings که او قاتل پادشاهان را کشته‌است تحت فشار قرار گیرد. این فیلم به لحاظ طراحی و طراحی تولید بسیار شبیه به قهرمان actioner ۲۰۰۲ است با این حال این بار نمایش یک فاجعه است و بازیگران بسیار بدتر از این هستند که جت لی و Donnie ین هر دو بی‌نظیر هستند.

دانلود زیر نویس فیلم Shadow 2018

عالی بود که این کارگردان چه استعدادی دارد که من از آن لذت بردم، همان طور که با فیلم‌های دیگرش SHADOW آخرین فیلم از کارگردان ژانگ Yimou است، اما متاسفانه یک قدم بزرگ از دیوار بزرگ که خودش یک قدم به دور از من است بسیار جالب توجه است و به همین دلیل است که او تصمیم گرفت یک فیلم ترسناک عجیب و غریب بسازد. این فیلم شاید بهترین فیلم احساسی چینی است که با چترهای بزرگ سلاح و یک چرخش ناگهانی از آثار شکسپیر ساخته شده‌است، اما در غیر این صورت این یک اردک لنگ است. من همیشه عاشق سینما خارجی، به خصوص فرهنگ آسیا هستم؛ این فیلم به نظر بسیار متنوع و منحصر به فرد است که در مقایسه با اکثر فیلم‌های آمریکایی آن را تماشا می‌کند، اما سایه به ظاهر بسیار جذاب‌تر است و فیلم‌های آسیایی که به دلیل زیبایی فوق‌العاده آن را تماشا می‌کنند، هرگز خود را از دید بیننده فاصله نمی‌دهند، اما هنوز قادر به ساختن یک قهرمان قوی و شرور و شریر هستند.

دانلود زیر نویس فیلم Ying 2018

فیلم Shadow 2018 با زیرنویس چسبیده

در پشت همه این منظره، این آه، یک داستان دلنشین و بی‌مزه یک داستان دلنشین با حروف زیبا و دلنشین است. در این فیلم تنها قطره خون موجود در این فیلم دو پادشاهی است که به نزاع‌های خود خاتمه داده‌اند و صلح را به عنوان فرمانده اصلی یک پادشاهی که از دست پادشاه سرپیچی می‌کنند محروم می‌کند یا نه شخصیت زن غیر جنگجو خونریزی دارد و این داستان باعث می‌شود که شما فکر کنید که برای درک بهتر تمام جنبه‌ها نیاز به نگاه دوم دارد.

فیلم Ying 2018 با زیرنویس چسبیده

من نمی‌توانم همه چیز را در مورد این فیلم بگویم، به جز چیزی که در داستان به نظر من خطور کرد یا نه در داستانی که برای من حس کرده بود، همه چیز را در این فیلم نشان می‌دهد، اما چیزی در مورد شتاب بخشیدن به پایان بخشیدن به آن همه چیز عالی است و من آن را برای هر کسی که می‌تواند یک ساعت کاملا درگیر را بگیرد، توصیه می‌کنم.

فیلم Ying 2018 با زیرنویس چسبیده

فیلم Shadow 2018 با زیر نویس

بسیاری از subplotsintrigues های کمی که برای بیننده غیر بومی نیاز به اتکا به subtitles دارند، یک چالش برای پیروی کم‌تر مبتنی بر the معمولی است، اما هنوز کمی بیشتر از یک داستان گویی داستان‌سرایی فلسفی که فیلم را تنظیم می‌کند، یک چالش محسوب می‌شود. بله، یک قطعه تاریخی دیگر چینی که برای این وارث منحصر به فرد ساخته شده‌است، در حال حاضر انتخاب شده‌است که در خط بعدی باشد. هنرپیشه فیلم، لی سان، مرموز و مبهم است و رنگ‌های این فیلم بسیار جالب به نظر می‌رسند. در غیر این صورت، تاثیرات تصویری بر روی مفاهیم یانگ و the نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فیلم خیلی جالب است و من معتقدم که بهترین فیلم برای فیلم سازی بهترین فیلم در این فیلم است، اما من معتقدم که این فیلم بهترین راه برای عکاسی از این فیلم است، اما من معتقدم که این فیلم بهترین راه برای نمایش فیلم است، اما من متوجه‌شده‌ام که این فیلم بهترین نقش را در نمایش فیلم بازی می‌کند.

فیلم Ying 2018 با زیر نویس

فیلم Shadow 2018 سانسور شده

در حالی که به نظر می‌رسد که او به عنوان یک همسر برای حفظ صلح با استفاده از یک روش متفاوت برای حفظ صلح در گذشته مواجه شده‌است، اما به نظر می‌رسد که او در حال حاضر در حال آماده شدن برای حفظ صلح با استفاده از یک روش متفاوت برای حفظ صلح است. علاقه او در کار است. پس این سایه به نام سایه است، اما چون ما یینگ را به عنوان عنوان اصلی آن در نظر می‌گیریم، باید بگویم که این یک چیزی است که شما می‌توانید انتظار داشته باشید و باید از خود کارگردان انتظار داشته باشید که این فیلم بیشتر از سبک آن است و اگر به راحتی بتوان آن را دنبال کرد و چیزهای بیشتری را که شما آرزویش را دارید، دنبال کنید. این یک کتاب عجیب و غریب از umbrellas است و ظاهرا گیج و گیج می‌شود و به نظر می‌رسد که او به دنبال یک فرمانده بیمار به خوبی حرکت می‌کند، وقتی راحت باشد که او در جعبه نیست، بلکه پشت سر تو است؟ Cackling نشانه دیوانگی است و چهل و پنج دقیقه است که برای بیشتر آن ۱۱۵ لیره بالا می‌رود همانطور که این فیلم در سال گذشته در جشنواره فیلم ونیز به نمایش گذاشته شد، اما این موضوع اهمیت چندانی ندارد زیرا آنچه که ما یا قطعا به این دلیل به آن اشاره می‌کنیم این است که در حال حاضر تنها چهار روز است که این فیلم را به نمایش می‌گذارد.

عکاسی زیبا و هنر عکاسی در سطح مبارزه با صحنه‌های مبارزه با شکوه واقعی شگفت‌انگیز است و تاثیر نقاشی مرکب یکی از مزایای عالی آن است که تجدید خاطرات در مورد چند قطره از تراژدی شکسپیر و تصویر سایه یک فیلم زیبا در یک داستان با مقیاس بزرگ و احساس کشف آب سرد یک دریاچه آشنا است.

فیلم Ying 2018 سانسور شده


دانلود مستقیم فیلم Ying 2018
فیلم Ying 2018 با لینک مستقیم
فیلم Ying 2018 با کیفیت 720
فیلم Ying 2018 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Ying 2018
فیلم Ying 2018 بدون سانسور
فیلم Ying 2018 با کیفیت 1080
فیلم Ying 2018 با کیفیت بالا
فیلم Ying 2018 سانسور شده
فیلم Ying 2018 با زیر نویس
فیلم Ying 2018 با زیرنویس چسبیده
دانلود زیر نویس فیلم Ying 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها