Shadow Fury - 2002

یک شکارچی جایزه با یک کبد بد و حتی رفتار بدتر با کمک دکتر Forster دوست‌داشتنی باید دکتر اوه و Takeru را متوقف کند و نظم را به جهان احیا کند.

اعضای اصلی فیلم


Sam Bottoms

Mitchell Madsen بازیگر

Masakatsu Funaki

Takeru بازیگر

Alexandra Kamp

Dr. Louise Forster بازیگر

Bas Rutten

Kismet (Adult) بازیگر

Fred Williamson

Sam بازیگر

Pat Morita

Dr. Oh بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

خیلی بد بود که آدم بدا به حال خودش را بکشد و با دختری که در وسط جنگ کشته شده‌بود کشته شود و بعد او را بکشد و با یک شمشیر کشته شود و بعد او را بکشد، اما او را به کشتن داد و او را به کشتن داد و او را به کشتن داد و او را به کشتن داد. در حالی که به نظر می‌رسد که فیلم سازان ژاپنی علاقه خود به فضای محکم در فیلم‌ها را از دست می‌دهند، اما این فیلم نشان می‌دهد که هنوز کاره‌ای زیادی باید برای فیلم سازان ژاپنی انجام شود. حالا نمایش و صحنه‌های مبارزه با استفاده هوشمندانه از wirework نمایش جالبی را نشان می‌دهند که حتی CGI نمی‌تواند انجام دهد. گاهی اوقات spouting به طرز باورنکردنی dialogue نقل می‌کنند این داستان حرکت آهسته و غیر منطقی است با نقشه احمقانه‌ای مثل این که چگونه شخصیت Bottoms به او گفته می‌شود تا یک شخصیت را پی‌گیری کند و صحنه بعدی او را بدون توضیح در مورد اینکه چگونه او را پیدا کرده‌است پیدا کند! با این حال، انتخاب یک انتخاب ضعیف واقعی برای یک آدم مزدور سالخورده، حتی زمانی که به سادگی یک تفنگ را شلیک می‌کند، نمی‌تواند به این کمک کند که شخصیت او به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد، اگرچه ویلیامسون ۱۰۵ است، هر چند که Morita تنها پنج دقیقه است که در فیلم است! اگر او در نقش رهبری جسی Crowder بازی کرده بود، بدون شک راحت‌تر می‌توانست بنشیند.

اگر شما یکی از طرفداران هنرمند هنرهای رزمی هستید، به نظر می‌رسد که او از یک نقش غیر عادی به عنوان یک انگل به عنوان یک انگل که به اندازه کافی لذت دارد و نه چیزی که واقعا می‌خواهد انجام دهد. در آغاز داستان، داستان بچه کاراته فیلم به خاطر پات Morita را به یاد من می‌اندازد و خیلی زود در فیلم مرد، انقدر صحنه وجود دارد که شکارچی جایزه را به کشتن می‌دهد، به هر حال، تمایل به کشتن Madsen یکی از عواملی است که آن‌ها را به جنگ Kismet ۷۱۰ سوق می‌دهد. چرا من این رو اجاره کردم؟ من امیدوار بودم یه قهرمان هنرهای رزمی جدید باشم -! من اشتباه می‌کردم - کلمات کافی در فرهنگ بزرگ آمریکا برای من وجود ندارد که شرح دهم که این عمل چقدر بدتر از یک فیلم پورن است و این عمل احمقانه است که من از میان یک دقیقه نود و یک راست به فیلم رها شدم و تقریبا سی‌دی را از پنجره بیرون انداختم! فکر کنم برای مدتی باید به چان مو سرک بکشم.

لینک مستقیم فیلم Shadow Fury 2002

من این فیلم را برای اولین بار خریدم که Bas و Funaki از Pancrase ها در آن بودند، من هیچ ایده‌ای نداشتم که داستان آن چه جوری است. شروع به کار کردن Jennette


دانلود فیلم shadow fury 2001
دانلود فیلم shadow fury
فیلم Shadow Fury 2002 سانسور شده
فیلم Shadow Fury 2002 با زیرنویس چسبیده
فیلم Shadow Fury 2002 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Shadow Fury 2002
فیلم Shadow Fury 2002 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم Shadow Fury 2002
فیلم Shadow Fury 2002 بدون سانسور
فیلم Shadow Fury 2002 با کیفیت بالا
لینک مستقیم فیلم Shadow Fury 2002

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها