Shaft - 2019

اعضای اصلی فیلم


Samuel L. Jackson

John Shaft بازیگر

Isaach De Bankolé

Pierro 'Gordito' Carrera بازیگر

Alexandra Shipp

Sasha Arias بازیگر

Ernest Tidyman

نویسنده

Titus Welliver

Special Agent Vietti بازیگر

Avan Jogia

Karim Hassan بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.
Shaft

فیلم Shaft 2019 با کیفیت بالا

خوش به حال یک دفعه با یک عمل بدرد بخور که من آن را توصیه نمی‌کنم، اما حواسم نبود که آن را تماشا کنم. این فیلم کوتاه بود و در غیر این صورت بهتر از آن بود که من انتظار داشته باشم در نیمه دوم فیلم برداری فیلم برداری شده باشد، اما در غیر این صورت بهتر از آن بود که من انتظار داشته باشم که سامویل آل جکسون هم ستاره باشد. بله این تنها یک فیلم شفت دیگری است که ممکن است به آن نیاز نداشته باشیم اما برای چیزی که ارزش آن را داشته باشد آن به اندازه کافی برای نگاه کردن به آن به اندازه دیگر فیلم شفت به اندازه کافی بد عمل می‌کند. مانند ماموریت غیر ممکن وقتی که شما موسیقی تم را می‌شنوید. او برای FBI کار می‌کند. او به دنبال کمک پدرش برای حل مساله‌ای است که درگیر می‌شود اما برای ذهن ساده کافیست تا بفهمد چه اتفاقی در حال رخ دادن است. اگر چه در یکی از صحنه‌هایی که او با جکسون و مادر فرزند خود بازی می‌کند، تنها هفت سال است که با دو زن در این فیلم بازی می‌کند و در عین حال، تنها هفت نفر از آن‌ها از نظر منتقدان حرفه‌ای و توصیه‌های آی بی آی در این فیلم بازی می‌کنند که من واقعا می‌گویم که من واقعا از این شفت جدید لذت بردم.

فیلم Shaft 2019 سانسور شده

هر وقت که ساموئل جکسون وارد صحنه می‌شود، یا یک سخنرانی شفاهی یا یک سخنرانی شفاهی که شما را چنان گیج می‌کند که شما را گیج نمی‌کند، اما اگر یک خنده خوب و خیلی پیچیده در این باره داشته باشد، این بود که اگر یک خنده خوب و یک کمی هم بیشتر از آن در this هارلم یاد بگیری، آن وقت پیرمرد grumpy به او توصیه می‌کند: این فیلم داستان یک نماینده جوان را بازگو می‌کند که خود را شایسته بودن در شغل و عضوی از خانواده شفت می‌دانند. من فکر کردم این یک فیلم اکشن جالب خواهد بود اما خطوط به حدی بد هستند که lines هال باید بگوید بدترین روشی است که این داستان ارائه می‌شود و هیچ گونه thrills یا معلق نیست. شما نباید نگران خط شمایل باشید این است که چطور می‌توانید یک فیلم شفت بدون اشاره به مادر بد، خوب خوب، دهانم را ببندم و درک کنم که آیا برخی از مردم یا از نگرش زبان و یا نقص‌هایی که شخصیت‌ها به طور کلی بیان کرده‌اند رنجیده می‌شوند اگر چه باید آن‌ها را داشته باشند اگر آن‌ها در حال حاضر کامل باشند؟ دقیقا نکته من این است که شما می‌توانید استدلال کنید که رفتارهای کلیشه‌ای خاصی وجود دارند که در آن زنان می‌خواهند چگونه رفتار کنند و حتی اگر پسر شفت در واقع به غیر از سم و پسر او را تماشا کند، ممکن است این فیلم را تماشا کنم، اما متاسفانه این تنها موردی بود که در هر جای دیگری در دنیا وجود داشت.

فیلم Shaft 2019 با زیر نویس

این فیلم به نظر می‌رسد که با عجله و بدون هیچ نوع بذله‌گویی وارد عمل می‌شود و این بهترین کاری است که در این فیلم بازی می‌شود تا اینکه ریچارد L در آخرین پرده ظاهر شود و یک تن شخصیت جذاب به ارمغان بیاورد. او برای خیلی طولانی از صفحه نمایش ما دور شده و به غیر از یک زوج پر جنب و جوش در صحنه‌های فیلم برداری، فرصتی از دست رفته محسوب می‌شود. هدف از این تحقیق این است که تنها نشان دهد که ساموئل آل جکسون با شخصیت معمولی خود بازی می‌کند و بله او از این کلمه استفاده می‌کند که احتمالا در هر فیلم جالب به کار می‌رود تا زمانی که شما آن را احمقانه بپذیرید. یک قطعه عالی از فیلمی که شامل simpy عاشقانه romance و درام بچه‌گانه است باید منتظر خنده خوب باشد.

این فیلم داستان فیلم داستان فیلمی است که در آن پسر یک تاجر ثروتمند تصور می‌کند که آن‌ها چطور این کار را انجام می‌دهند و توصیف این دو در کنار son ویلیامز و یک مجموعه فوق‌العاده از صحنه‌ها در کنار ونسا ویلیامز (تونی L)و یک سری صحنه‌های بسیار سرگرم‌کننده از این داستان لذت می‌برند. ۶۱۰ با وجود برخی از مکالمات سوال‌برانگیز و retrogressive، این یک کمدی راز سرگرم‌کننده با برخی از بازیگران بزرگ و هنرپیشه سامویل آل جکسون Regina Hall و Usher Usher و الکساندرا Shipp می‌باشد.


دانلود فیلم shaft 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم shaft 2019
دانلود فیلم shaft 2019 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم shaft 2019 شفت با دوبله فارسی
دانلود فیلم shaft 2019 دوبله فارسی اپارات
دانلود مستقیم فیلم Shaft 2019
زیر نویس فیلم Shaft 2019
زیر نویس فارسی فیلم Shaft 2019
فیلم Shaft 2019 با زیر نویس
فیلم Shaft 2019 سانسور شده
فیلم Shaft 2019 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها