Shaun the Sheep - 2007

شان گوسفند یک گوسفند گستاخ و بدجنس در مزرعه Bottom است که & apos را اداره می‌کند؛ رهبر دسته دسته و همیشه شوخی می‌کند و باعث دردسر به خصوص در کشاورز X و سگ راهنمای بدخلقی او می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Richard Webber

Shirley بازیگر

Justin Fletcher

Shaun بازیگر

John Sparkes

Bitzer بازیگر

Kate Harbour

Timmy's Mother بازیگر

Jo Allen

Timmy's Mother بازیگر

John Sparks

The Farmer بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود انیمیشن shaun the chef

دانلود انیمیشن shaun the chef

دانلود انیمیشن shaun the sheep movie farmageddon دوبله فارسی

این نمایش به قدری مضحک است که هیچ گفتگوی واقعی با یک سگ گله گوسفند نزدیک sighted و یک گله از funniest و most inventive که شما تا به حال با آن‌ها مواجه خواهید شد این است که افراد دیگری از خز و پر زرق و برق و لوازم صحنه را به سازندگان و خدمه شان به نام شان گوسفند را شکر کنید. شوان، یکی از معدود نمایش‌های تلویزیونی BBC است که باعث می‌شود شما کینه‌ای از خود به عنوان یک سریال تلویزیونی داشته باشید که برای کودکان بسیار جوان و بالغ بسیار خوب است. من قطعا این را به همه توصیه می‌کنم، صرف‌نظر از اینکه شما یکی از طرفداران والاس و Naughty هستید، یا اصلا ارزش سرمایه‌گذاری در زمان حاضر به دی‌وی‌دی را ندارد. گوسفند که به نظر می‌رسد پسر عموی او است و در حال حاضر تنها گوسفندان دیگری است که برای صرف شام با آن‌ها همراه است و به سرعت خود را به بینندگان نشان می‌دهد. سگ‌ها در حال حاضر تنها گوسفندان دیگری هستند که برای صرف شام به خوک‌ها نیاز دارند. آن‌ها به سرعت خودشان را برای صرف شام صرف می‌کنند. سگ‌ها در حال هدر دادن وقت خود هستند. ژانر TV تلویزیونی با هیچ گفتگو و گوسفند از طرف سوم والاس و Gromit افکار من، نکات بسیاری وجود دارند و خیلی خوب نیستند و این مجموعه خیلی جذاب و FUNNY و FUN است! نمی‌دانم این را بگویم یا نه، اما در واقع این را به هیچ کدام از فیلم‌های والاس و Gromit ترجیح می‌دهم! !! !! ای کسانی که دوست ندارم the با خوک‌ها باشند شان را بیش از حد آزار می‌دهند. همچنین یک اپیزود به نام کوه‌های از Of وجود دارد که من از آن خوشم نمی‌آید. قسمت مورد علاقه من جایی است که کشاورز و گوسفندان کمی نقاشی می‌کنند، دومین مورد مورد علاقه من جذاب است! جوجه‌ها فقط لکه‌های زرد با منقارهای گیره دارند. ! چه کسی را توصیه می‌کنم هواداران هواداران و Shaun را به آن‌ها نشان دهد! لذت ببرید! چه کسی من را به افرادی که به انیمیشن علاقه ندارند و آدم‌های بد خلق و بدخلقی که در هر قسمت از آن‌ها چه اتفاقی می‌افتد توصیه می‌کنم.

دانلود انیمیشن shaun the sheep movie farmageddon دوبله فارسی

دانلود فیلم shaun the sheep movie 2015

دانلود فیلم shaun the sheep

در حقیقت در هر اپیزود ۷ دقیقه‌ای که دقیقا در پس‌زمینه برای من اتفاق افتاد و بعد از آن با دقت بیشتری به من یاد دادند که آن‌ها را به دقت تماشا می‌کنم. در واقع خیلی خوشحالم که آن‌ها را به خاطر کمدی فیزیکی و طنز بصری به دقت نگاه کردم. و یک شوخی تکرار شده که باعث می‌شود انسان به محض اینکه کسی یک تکه چوب برای او پرتاب کند به محض اینکه کسی یک چوب برای او پرتاب می‌کند هرگز نمی‌تواند مرا بخنداند. شوان، یک دور از والاس و Gromit است و یک spin به نام Timmy Time در مورد اولین حضورش در A Close از والاس و والاس دیده می‌شود. شان گوسفند داستان یک داستان سرگرم‌کننده و مرموز با جوک‌ها و cuteness سرگرم‌کننده است. در فصل دوم، سگ زرد رنگ با کلاه آبی روی شکم و پوزه رنگ زردش دیده می‌شد و در فصل سوم به رنگ زرد خود باز می‌گشت و ظاهرش در فصل‌های بعدی تغییر نکرده بود.

دانلود کارتون shaun the sheep

این نمایش دوستانه و دوستانه خانوادگی است! من عاشق متوقف‌کردن فیلم‌ها و نمایش‌های حرکتی هستم و این همیشه مورد علاقه من است! بهترین برنامه کودکان ناامید نخواهند شد! نام اصلی او بزرگ بود اما تصور می‌شد برای یک برنامه کودکان بیش از حد توهین‌آمیز باشد، بنابراین بعد از یک کشتی‌گیر آزاد بریتانیایی که نام واقعی اش شرلی Crabtree بود نام او نامگذاری شد.

دانلود انیمیشن shaun the sheep adventures from mossy bottom

وقتی به چهار پا می‌رود ساعت مچی سگ‌ها محو می‌شود. اگرچه معمولا گفته می‌شود که گله گوسفند به خاطر سر و پاهای سیاه خود، به احتمال زیاد از نژاد سافولک می‌باشند. Hmmm این یک سری است که توسط Aardman همان مردمی ایجاد می‌شود که ما را والاس & Gromit و همینطور فیلم onset اجرا می‌کنند. ! یکی دیگر از دو سطح خوش بین بچه‌ها و والدین به خوبی نوشته شده‌است، مزرعه‌ای با حیوانات مختلف شان و یک گله گوسفند از جمله شرلی mongrel که یک تکه بزرگ شکلات به تن دارد و اغلب آن‌ها از عینک لنز شیشه‌ای استفاده می‌کنند که به این شکل جذاب و جذاب اضافه می‌شود. اجازه دهید بگویم که من فقط دو مشکل دارم: اولین مشکل من این است که این نمایش را با بازی‌های ویدیویی یا اسباب‌بازی تماشا می‌کنم. ببخشید، این مجموعه تلویزیونی برای من نیست، نقشه اصلی من برای من خیلی ابتدایی است. او بدون یک کلمه گفت که گوسفند قادر است حماقت جهانی را به شیوه‌ای کاملا معصومانه و بسیار ساده ارتباط دهد و معتقد است که چگونه یک گوسفند به معنای کاملا سالم است و دوستانش از سختی و سختی بسیار احمقانه یک سنگ سرد سنگی استفاده می‌کنند که مدت‌های مدید از آن لذت خواهند برد.

گربه farmers اولین بار در فصل اول به عنوان گربه قرمز رنگ نارنجی با دندان‌های stubby ظاهر شد اما وقتی فصل دو از لانه بیرون آمد، گوسفند سفید و نارنجی با نوارهای سیاه بود اما هیچ وقت در فصل سوم دیده نمی‌شد این نمایش برای هر کسی که جالب است، جالب است و تمام حیوانات شخصیت منحصر به فردی دارند که به نظر من جالب توجه ترین چیز این است که این نمایش برای هر کسی که claymation والاس و Gromit را دوست داشته باشد، جالب است. هر چند که شما کسی هستید که هر ده ثانیه هر ده ثانیه یک بمب را می‌اندازد و بعد دور می‌ماند. نوهی من و من در چند سال پیش شروع کردیم به تماشای این موضوع که چه قدر جالب توجه است وقتی که گوسفندان کلاه محکم و کمربندهای ابزار درست می‌کنند تا کمی تعمیر یا ایجاد کنند. Sheryl همیشه چیزی برای شان دارد. من همیشه از سگ‌ها متنفر بودم، هرچند با شرایط من این بخش همراه با Shaun برنامه جالبی بود که بعد از پایان یک برنامه و یا در شرف شروع کردن بخش‌ها در مورد یک سگ و گله گوسفندان که به یک حادثه ناگوار تبدیل می‌شدند Aardman با شورت و فیلم‌هایی مثل والاس و Gromit Run و حتی morph شان نیز یکی از بهترین نمایش‌های حرکتی است که تا به حال دیده می‌شود! لذت بردن و لذت بردن است و همچنین به یاد ماندنی است. شما هیچ تجربه بدی با این نمایش در هیچ وجه ندارید! همچنین بخش‌هایی از این نمایش وجود دارد که واقعا خنده‌دار است و می‌تواند بسیاری از خنده‌های شما را هم به شما بدهد که واقعا امیدوارم این نمایش در هوا بماند! حتی با سری جدید نت فلیکس،

این که چگونه یک مزرعه ساده و ساده می‌تواند اساس چنین ماجراجویی اصلی و بسیار مضحک باشد، لذت دیدن است این نمایش خنده‌دار و سرگرم‌کننده بود که من بچه بودم و هنوز آن را روی دی وی دی داشتم و تلویزیون را تماشا می‌کردم و تلویزیون را تماشا می‌کردم. بعد از اینکه با تمام چیزهای سه‌بعدی والاس و Gromit بزرگ شدم و هنوز عاشق آن‌ها بودم تا فیلم و مواد Loaf و مرگ را به هم بزنم، گوسفند را شنیدم، اما چون دیدم که Aardman انقدر مرا تحت‌تاثیر قرار داده بود، به خودم گفتم چرا نه؟ پس به آن گوش دادم و من به دام افتادم! با اینکه من ۱۸ am را دوست دارم اما این یک نمایش جالب توجه به شخصیت محبوب من است که او را دوست دارم اما این یک نوع نمایش ساده اما به یاد ماندنی است که در اینجا شخصیت محبوب من را دوست دارم. آیا این امکان وجود دارد که او و گوسفند mischievous را دوست نداشته باشد؟ ما کاره‌ای بی‌هوده خود را در یک مزرعه در انگلستان دنبال می‌کنیم، من فرض می‌کنم که همه چیز غیر از مزرعه شما است چون هیچ چیز از توانایی‌های Shauns مانند شوان قادر به تسخیر قلب کودکان و بزرگسالان در تمام سنین با شخصیت دوست‌داشتنی و فیلم طول عمر به نام Wallace & است که ارزش دیدن را دارد و مستحق همه تحسینی است که می‌تواند داشته باشد.


دانلود انیمیشن shaun the sheep 2007
دانلود انیمیشن shaun the sheep
دانلود انیمیشن shaun the sheep movie farmageddon دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود انیمیشن shaun the sheep movie 2015
دانلود انیمیشن shaun the sheep دوبله فارسی
دانلود انیمیشن shaun the sheep فصل اول
دانلود انیمیشن shaun the sheep 2015
دانلود انیمیشن shaun the sheep adventures from mossy bottom
دانلود کارتون shaun the sheep
دانلود فیلم shaun the sheep
دانلود فیلم shaun the sheep movie 2015
دانلود انیمیشن shaun the sheep movie farmageddon دوبله فارسی
دانلود انیمیشن shaun the chef

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها