Shorts - 2009

یک پسر جوان به نام & apos؛ کشف یک آرزوی رنگارنگ که باعث هرج و مرج در شهر حومه شهر لک می‌شود، زمانی که کودکان حسود و scheming به طور یک‌سان دست‌به‌کار می‌شوند تا دست‌هایشان را روی آن قرار دهند.

اعضای اصلی فیلم


Robert Rodriguez

کارگردان

Robert Rodriguez

نویسنده

James Spader

Mr. Black بازیگر

Angela Lanza

Teacher بازیگر

Trevor Gagnon

Loogie بازیگر

Leslie Mann

Mom Thompson بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

من عاشق این فیلمم، مثل بچه‌ای که دلم می‌خواست راک را مثل بازیگران داشته باشم، جذاب و its از آن بود که از بالای آن خوشم بیاید. این فیلم برای مخاطبان جوان بسیار جالب توجه است، اما این فیلم به طور شگفت انگیزی برای مخاطبان جوان بسیار جالب است اما به طور کلی لذت بخش از تماشای فیلم داستان فیلم را برای بچه‌ها جالب می‌کند اما این فیلم به طور کلی برای بچه‌ها جالب است اما این فیلم واقعا برای بچه‌ها جالب است اگرچه این فیلم یک روش بسیار خوب برای معرفی یک ساختار داستان روایت غیر خطی است. این فیلم داستان فیلم تماشا می‌کند نه به این دلیل که فیلم داستان فیلم جدیدش را تماشا می‌کند نه به این دلیل که فیلم داستان فیلم پیکسار را تماشا می‌کند و نه به این دلیل که داستان پیشینه و وضعیت فعلی شخصیت او به اندازه کافی جالب است، چون داستان پس‌زمینه و وضعیت فعلی شخصیت او به همان اندازه خنده‌دار است که کل فیلم باید آن را تماشا کند. و دوست من، جان Cryer Leslie کت در اصل برای من کاملا آشنا است، اساسا همه چیز با بزرگسالان بسیار پیچیده است و فقط برای اینکه این پیغام را در صفحه نمایش بزرگ ببینید به شما توصیه می‌کنم که منتظر اجاره خانه بمانید و اضافه می‌کنم که من می‌خواهم شهر گناه ۲ و Machete رابرت را به شما اضافه کنم.

Shorts

داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم است که در آن به عنوان یک شخصیت ساده و جالب توجه به نظر می‌رسد. اما این فیلم داستان فیلم داستان را به خوبی درک نمی‌کند. در حالیکه این فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان را به خوبی درک نمی‌کند.

Shorts

یک جعبه سیاه وجود دارد که هر کاری که شما نیاز دارید را انجام می‌دهد و این فیلم باعث می‌شود که هر کسی که در این فیلم بازی می‌کند و با بازی در نقش‌های بازیگری بازی می‌کند، به شما می‌خندد و واقعا جالب است که ببینید آیا شما یک صخره با قدرت دارید تا با تمام اعضای خانواده بازی کنید و مطمئن هستم که حتی افراد بزرگ‌سال هم می‌توانند وارد فیلم شوند. این فیلم داستان یک فیلم کودکان از writerdirector رابرت رودریگز است که داستان گفتن داستان را در یک سری از فیلم‌های کوتاه جذاب‌تر نشان می‌دهد. این فیلم داستان کودکان دیگری است که آرزو می‌کنند این فیلم تنها یک شخصیت اصلی را دنبال کند. این فیلم نه تنها یک شخصیت اصلی را دنبال می‌کند. این فیلمی است که والدین خیالی با این ایده که من در حدود ۷ یا ۱۰ سال داشتم را تماشا کردم و از آن متنفر بودم این فیلم را تماشا می‌کردم که چقدر عجیب و غریب به نظر می‌رسد و این تنها دلیل آن است که اگر نویسنده بداند چگونه کودکان را بنویسد و منطق را در یک دنیای جدید خلق کند، چقدر عجیب به نظر می‌رسد. خب من دوست ندارم بگویم که این فیلم داستان جالبی دارد، اما من فقط توصیه می‌کنم که این فیلم داستان جالبی داشته باشد، اما من فقط به بچه‌ها توصیه می‌کنم که این فیلم را خیلی بچه‌گانه تلقی کنند. این فیلم یک فیلم familykids معمولی است که کمی به اندازه یک فیلم دیگر خوب است.

این فیلم داستان جالب توجهی ندارد و به نظر می‌رسد که آن‌ها از این فیلم لذت می‌برند اما به نظر می‌رسد که آن‌ها می‌دانند که در این فیلم نقش شخصیت‌های بزرگ‌سال به اندازه کافی مضحک نیستند. اما به نظر من این فیلم بیشتر از آن چیزی است که شما انتظار دارید این فیلم داستان فیلم کمدی کودکان ساده باشد. این فیلم فقط به خاطر این است که این فیلم داستان یک شوخی ساده برای کودکان است و این درست همان چیزی است که این فیلم داستان را برای خودش درست می‌کند.


دانلود فیلم shorts 2009 دوبله فارسی
دانلود فیلم shorts 2009
دانلود فیلم فسقلی ها shorts 2009 دوبله فارسی
فیلم Shorts 2009 بدون سانسور
فیلم Shorts 2009 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Shorts 2009
فیلم Shorts 2009 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم Shorts 2009
دانلود زیر نویس فیلم Shorts 2009

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها