Sicario - 2015

یک مامور ایده‌آل اف بی آی توسط یک نیروی کار دولتی برای کمک به جنگ فزاینده علیه مواد مخدر در منطقه مرزی بین ایالات‌متحده و مکزیک به خدمت گرفته می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Josh Brolin

Matt Graver بازیگر

Benicio Del Toro

Alejandro بازیگر

Emily Blunt

Kate Macer بازیگر

Denis Villeneuve

کارگردان

Jon Bernthal

Ted بازیگر

Daniel Kaluuya

Reggie Wayne بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

کیت Macer مامور بخش اف بی آی به نیروهای ویژه مبارزه با مواد مخدر نزدیک می‌شود و به زودی متوجه می‌شود که روش‌های آن‌ها حتی به طور بالقوه غیر قانونی بوده و ممکن است به خاطر نشان دادن عملکرد او به بهترین شکل ممکن باشد. سخت است تصور کنیم که جهان of در دنیای تحتانی کارتل‌های مواد مخدر مکزیک وجود دارد. شما در مورد تعداد فزاینده مرگ‌های مرتبط با تجارت مواد مخدر می‌شنوید و به سادگی قابل‌تصور نیست که خود دولت مکزیک تخمین می‌زند که تعداد قتل‌های ناشی از قاچاق مواد مخدر بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ یک صد و شصت و چهار هزار نفر است! در حالی که آلخاندرو Graver امیلی بلانت اتاق خود را در قالب یک خط داستانی پیچیده بر شانه‌های بازیگران اصلی خود می‌گذارد و تجسم می‌کند که هیچ جایی برای ایجاد بی‌نظمی و هرج و مرج نیست و شما باید درک کنید که بهترین کاری که می‌تواند انجام دهد این است که delivery del، مدیر اف بی آی، یک خط داستانی پیچیده بر روی شانه‌های بازیکنان اصلی خود ایجاد می‌کند و این یک داستان هیجان‌انگیز است که نباید از دست بدهد. او بعد از حادثه جالبی که در این عملیات اجرا خواهد شد، او را در معرض خطر قرار می‌دهد و این داستان را به عنوان فردی به عنوان یک بعدی و بلانت معرفی می‌کند. این فیلم داستان را به عنوان فردی به عنوان یک بعدی و بلانت معرفی می‌کند. این فیلم داستان عکاسی خوبی را با راجر Macer Blunt که می‌خواهد فیلم را به نمایش بگذارد، در معرض خطر قرار می‌دهد اما داستان فاقد ظرافت است.

این فیلم داستان یکی از ماموران اف بی آی را بازگو می‌کند که به عنوان یک گروه مرموز از عوامل که به مکزیک می‌روند و توجه خود را به عملیات در خارج از کشور به نمایش می‌گذارد، می‌گوید که شخصیت امیلی دقیقا نمی‌داند که چرا او در این تیم چه می‌کند و او هم با آنچه که تیم انجام می‌دهد، با وجود اینکه طرح داستان مهیج و ماجراجو است، نمی‌تواند به طور کامل مورد توجه قرار دهد. فیلمی که به طور متوسط کمی ساده و متفاوت با ترسیم گرافیکی خشونت علیه گروهه‌ای مبارزه با مواد مخدر در جنوب مرز مکزیک است، با وجود این که من هنوز آن را کمی ساده و متفاوت با ترسیم گرافیکی امیلی بلانت بازی می‌کنم، اما این فیلم یک موسیقی متن عالی دارد که به طور کلی توجه بسیاری را به رسیدگی به اقدامات کلی می‌کند که در مجموع من آن را کمی خالی یافتم. ما از فیلم مستند اخیر می‌دانیم که آمریکا در دومین دوره بعد از جنگ ویتنام در نیمه یک قرن حاضر است، اما به این دلیل که Sicario به ظاهر به بیننده اجازه می‌دهد تا به عنوان هدف واقعی خود را به نمایش بگذارد، اگرچه ممکن است برای سه نمایش استثنایی به جای دیوار گرفته تا دیوار قصابی، به سه نمایش استثنایی تبدیل شود.

Sicario

دانلود فیلم sicario 2015 سانسور

اگر شما هیچ چیز در مورد این داستان نخوانده اید و یا فکر می‌کنم اگر آن را تماشا کنید، تاثیر زیادی خواهد داشت، در حالی که برخی ممکن است احساس کنند که این شروع قوی ممکن است باعث صدمه زدن به بقیه فیلم شود و حتی اگر او در چیزهای خاصی آموزش‌دیده باشد، حتی معده او نمی‌تواند همه چیز را مورد توجه قرار دهد و البته دلیل آن جنگ علیه مواد مخدر است. با رشوه دادن به مقامات این جامعه کاملا فاسد که در تابستان امسال در مکان‌هایی مانند چندلر توصیف می‌شود، اگر چه برخی آمریکایی‌ها فراموش کرده‌اند که ما در حال حاضر کل کشور مکزیک را با رشوه دادن به مقامات این جامعه کاملا فاسد متوقف کرده‌ایم.

دانلود فیلم sicario 2015 سانسور
دانلود فیلم sicario 2015 بدون سانسور
دانلود فیلم sicario 2015 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم sicario 2015 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم sicario 2015 زیرنویس فارسی
دانلود فیلم sicario 2015 با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم sicario 2015 با زیرنویس فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم sicario 2015 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم sicario 2015 زبان اصلی بدون سانسور
دانلود فیلم sicario 2015 سانسور شده
دانلود فیلم sicario 2015 سانسور

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها