Smallfoot - 2018

یک یتی متقاعد می‌شود که موجودات فراری شناخته‌شده به نام & quot؛ انسان & quot؛ واقعا وجود دارد.

اعضای اصلی فیلم


Danny DeVito

Dorgle بازیگر

Gina Rodriguez

Kolka بازیگر

Channing Tatum

Migo بازیگر

Common

Stonekeeper بازیگر

James Corden

Percy بازیگر

Zendaya

Meechee بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس انیمیشن smallfoot 2018

چه نظر اجتماعی جالب من و چه صدای گیرا نه تنها عاشق این یکی شد. پای کوچک انتظارات را با یک داستان زیبا تنظیم می‌کند و دنیای پای بزرگ یک موضوع کشف نشده جدید ایجاد می‌کند، با این حال پای کوچک به دلیل گرافیک هنری و بازیگران صدا تنها این چهار نفر را رده‌بندی کرده‌است. اما در این زمان یک یتی به نام Migo وجود دارد که فکر می‌کند افرادی با پای کوچک به آنجا می‌روند، اما هیچ‌کس باور نمی‌کند که او به دلیل ارتباطات مختلف از طرف دیگر به او خیانت کرده باشد. اما وقتی که پرسی و friend هر دو به دلیل ارتباط متفاوت با یکدیگر حرف می‌زنند، اما این بار برای همیشه مثل یک منتقد (reviewer)می‌گوید که فاقد جادوی دیزنی هستند اما این بار برای بچه‌ها یک فیلم سرگرم‌کننده است. من و همسرم این فیلم را تماشا کردیم که در این داستان خیالی یک طبقه از مردم عادی به نظر می‌رسند اما در نهایت این جستجو ادامه پیدا خواهد کرد. این داستان داستانی جالب توجه مردم است، اما اکنون جستجو ادامه خواهد یافت. این داستان یک طبقه از مردم عادی است، اما در پایان، آن‌ها فهمیدند که آن‌ها می‌توانند در صلح زندگی کنند، فقط به این ایده قدیمی که یاد بگیرند که آن‌ها متفاوت باشند. یک قبیله از یتی که در بالا از سطح ابر جدا شده‌است به عنوان the اسطوره‌ای در سطح بالاتر از سطح ابر ظاهر می‌شود. این فیلم داستان بسیار جدی تری در مورد اعتماد به جامعه خانوادگی و موضوعات سطح عمیق‌تری دارد، از جمله اینکه آیا دولت حق دارد به شهروندان خود دروغ بگوید یا نه، و من مجذوب این موضوع شدم که آنچه تماشا می‌کردم فقط یک فیلم کودکان نبود.

دانلود زیرنویس انیمیشن smallfoot 2018

Migo که در یک جامعه منزوی در بالای کوه یخی زندگی می‌کند، رویای منحصر به فرد جهان یتی را دارد که هر روز صبح با سقوط هواپیما از کوه پایین می‌افتد و او احساس می‌کند که انسان بودنش را دوست ندارد. Smallfoot اغلب از من احساس سرما می‌کنند و به نظر نمی‌رسد که بچه‌های من از آن لذت ببرند یا یک داستان بازیابی شده با جوک‌ها و موسیقی بی زرق و برق داشته باشند. با این حال به نظر می‌رسد که انیمیشن هیچ چیز جدیدی را باخود به ارمغان نمی‌آورد، با این وجود، به نظر می‌رسد که حداقل that Meechee است. علاقه اصلی من به دیدن Smallfoot این است که عشق مادام العمر من به انیمیشن همیشه آن را از سنین جوانی دوست داشته‌ام و هنوز هم آن را به عنوان یک بزرگ‌سال جوان در اواخر دهه ۲۰ ام مورد علاقه قرار می‌دهد. بله Smallfoot در همان کلاس به عنوان بهترین فیلم پیکسار و استودیو Ghibli و همچنین دیگر فیلم‌های انیمیشنی مانند Watership پست پرنس مصر، غول آهنی و The آیا انیمیشن‌های بدتر در آنجا وجود دارد؟ این فیلم به طور شگفت انگیزی برای من جالب توجه به نظر می‌رسد و نه اینکه همه چیز به طور شگفت انگیزی جذاب باشد و به طور شگفت انگیزی جذاب باشد به طوری که حتی اگر همه چیز به طور شگفت انگیزی جذاب باشد به طور شگفت انگیزی جذاب و جذاب باشد.

دانلود فیلم smallfoot 2018 با دوبله فارسی

وارنر یکی از بهترین نمونه‌های اخیر of yeomans در طول این خطوط را نشان می‌دهد تا نیمه‌شب تا نیمه‌شب به بهترین شکل ممکن است با استفاده از یک ویژگی SMALLFOOT که نشان می‌دهد که آمریکا از تمام ثروت‌های ill محروم شده و شهرت خود را نسبت به کوه هیمالیایی که از دنیای واقعی جدا شده‌اند محروم کرده‌است. وارنر بازی SMALLFOOT را با یک get کاملا غیر طبیعی دور هم جمع می‌کند تا نشان دهد که چقدر مشترک بین گربه چاق وجود دارد و ما افراد عادی عادی در واقع به آن‌ها نگاه می‌کنند. این یک ایده عالی است که در آن جستجو و ترس برای Bigfoot در جستجوی یافتن و ترس از انسان‌ها معکوس است، اما اجرای آن بسیار پیچیده است در حالی که دیگران کاملا احمق هستند و تنها از دیدگاه بزرگسالان، این فیلم احساس می‌کند یک کشتی برای ترویج رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و به خصوص YouTube وجود دارد. آه بله، از دیدگاه بزرگسالان، به نظر می‌رسد که آن‌ها نوشته‌های کتاب مقدس یا هر دین دیگری را با متون مقدس به چالش می‌کشند و من نتوانستم کمک کنم، اما احساس می‌کنم که آن‌ها سعی داشتند یک یخ زده دیگر را با فیلم‌های انیمیشنی دوست داشته باشند اما متاسفانه این فیلم هیچ کاری برای حواس من انجام نداد.

دانلود فیلم smallfoot 2018 با دوبله فارسی

دانلود فیلم smallfoot 2018 دوبله فارسی بدون سانسور

این انیمیشن داستان یک جامعه یتی را نشان می‌دهد که به وسیله تصادف با انسانی مواجه می‌شود که یک انیمیشن با مزه است و همچنین پیام‌های مثبت زیادی نیز دارد و حس کنجکاوی انتقادی و شکیبایی را آموزش می‌دهد و آواز هیپ هاپ در غار بسیار جالب است که من از تماشای آن لذت بردم. اگر bigfoots بود چه؟ و آن‌ها چه احساسی نسبت به ما داشتند؟ The که به خوبی این فیلم انیمیشن ساز است به این معنا است که برخی افراد بزرگ‌سال به تنهایی می‌توانند آن را به عنوان یک فیلم کودکان به صدا در بیاورند. در حالی که من استدلال می‌کنم که این فیلم به قله‌های فیلم پیکسار یا some استودیو برسد در حالی که من استدلال خواهم کرد که این فیلم برای سرگرمی سبک است و در واقع بسیار خوب است. من به حدود ۲۰ دقیقه نگاه کردم، زمانی که سوپر preachy اوه و من از trailers موزیکال نفرت داشتم که شبیه به یک نمایش بالقوه comedic بود. من Smallfoot را تماشا کردم چون پسر ۸ ساله من می‌خواست آن را تماشا کند و من باید بگویم که این فیلم خیلی جالب توجه بود به این دلیل که این فیلم داستان جالبی را برای فیلم انیمیشن انتخاب کرده بود. برای بچه‌ها که مطمئن نیستم من بیست و شش سال دارم و عاشق هم هستم، به جز جنبه‌های موسیقی Adorable که به خاطر اخلاقیات قابل Adorable، و مسلما چند نفر دوست دارم که با احتیاط و احتیاط با هم کنار می‌روند؛ نه خیلی بد، نه خیلی بد.

دانلود صوت دوبله فارسی انیمیشن smallfoot 2018

این فیلم داستان جالبی درباره کشف حقیقت و تفکر باز است که با یک جامعه یتی دور براساس نقش‌های سخت و متعصبانه شروع می‌شود، در حالی که ما متوجه می‌شویم که طبقه یتی کاملا متفاوت است یا فقط برای فیلم داستان پیشینه داستان که یک نفس تازه در تمام تلاش بسیار عالی با مقادیر خوب است که به سادگی به ساده‌سازی یا ساده‌سازی سوق داده نمی‌شود. حفاری در عمیق‌تر از بسیاری از این فیلم‌ها و پیام‌های قوی، اما اگر این آهنگ برای پنج ساله شما سنگین به نظر برسد، نه به عنوان یک فیلم جذاب با آهنگ bouncy و یک حس تاریخ - هرچند تاریخ Yeti که از آن می‌گذرد.


دانلود انیمیشن smallfoot 2018 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن smallfoot 2018
دانلود انیمیشن smallfoot 2018 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم smallfoot 2018 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن smallfoot 2018
دانلود انیمیشن پا کوچک smallfoot 2018
دانلود صوت دوبله فارسی انیمیشن smallfoot 2018
دانلود فیلم smallfoot 2018 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم smallfoot 2018 با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس انیمیشن smallfoot 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها