The Deer Hunter - 1979

بررسی عمیق روش‌های جنگ ویتنام و جنگ مردم در یک شهر صنعتی کوچک در پنسیلوانیا

اعضای اصلی فیلم


Robert De Niro

Michael بازیگر

Meryl Streep

Linda بازیگر

Christopher Walken

Nick بازیگر

John Cazale

Stan بازیگر

John Savage

Steven بازیگر

George Dzundza

John بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود رایگان فیلم the deer hunter 1978

نظرات دیگری که نظرات دیگری را مورد انتقاد قرار می‌دهند این است که بسیاری از صحنه‌ها در اولین ساعت در نظر من مورد انتقاد قرار نمی‌گیرند. این فیلم داستان سه دوست را نشان می‌دهد که در حدود ۳۰ سال در طول جنگ ویتنام زندگی می‌کنند اما او فقط به بهترین دوست خود، مایک دنیرو و Nick Savage اشاره می‌کند که در طول جنگ ویتنام تنها یک سوم از کل این فیلم را به تصویر می‌کشد. رفتار تغییر یافته همه شخصیت‌ها بعد از بازگشت دوستان بیشتر در مورد قابلیت تغییر زندگی someones به جای هر چیز دیگر صحبت می‌کند و این واقعیت که این سه دوست قبل از رفتن به ویتنام به دلیل اشتیاق آن‌ها برای به رسمیت شناختن آن‌ها، حتی دل و جرات خود را برای کارگردانی کردن و نمایش دادن،

دانلود رایگان فیلم the deer hunter

من سرباز کهنه‌کار افغانستان هستم و نمی‌دانم چرا برخی از ما به عقب برگشتیم و برخی دیگر جنگ نمی‌کنند، این فیلم به طور عمیق روح مرا تحت‌تاثیر قرار داد. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌هایی است که تا به حال دیده بودم و نشان می‌دهد که هیچ چیز در مورد آن تغییر نکرده است. اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر صحنه رولت روسی خیلی بهتر از دیگر فیلم‌های جنگی است که قبلا دیده بودم.

دانلود رایگان فیلم the deer hunter

اینکه چطور این فیلم از حد بالایی برخوردار شد، شاید دو صحنه خوب در کل چیزی وجود داشته باشد که به سختی می توان آن را با دوام آوردن ۲ + ۲ ساعت در یک شهر کوچک پولادین به پایان رساند و بعد وقتی که این فیلم به طور غم انگیزی از بین رفت، شکست کامل برای رسیدن به یک نقطه در کل و کاملا غیر منطقی به نظر می‌رسد، اگر می‌توانستم به آن امتیاز صفر بدهم. من این فیلم را سه بار با یک دهه یا بیشتر از صحنه‌های مربوط به صحنه‌های نبرد می‌بینم که به اندازه صحنه‌های جنگ با من در تضاد هستند. من فکر می‌کنم که آن‌ها به اندازه صحنه‌های جنگ که به اندازه کافی قوی و قوی نیستند، به نظر می‌رسد که در صفحه شطرنج بازی کرده باشند و نه تنها اولین آهنگ که توسط یک گروه اله‌ام بخش به نمایش گذاشته شده باشد، بازیگران جوان بهتری بوده‌اند؟ اما اینها اشتباه‌ات قابل بخشش در یکی از بهترین فیلم‌هایی است که تاکنون ساخته شده‌است.

دانلود رایگان فیلم the deer hunter

دانلود فیلم سینمایی the deer hunter

داستان بازی رولت روسی که در سال ۱۹۷۸ به طور واقع‌بینانه مورد بحث قرار گرفت و ۴ نفر را در سن ۲۰ سالگی مشاهده کرد که به طور واقع‌بینانه مورد بحث قرار گرفتند و بعد از اینکه آن‌ها به خانه برگشتند متوجه شدند که هیچ دلیلی وجود ندارد که یک شخصیت از بازی رولت روسی لذت ببرد. ؟؟ راه بیافتید! ویتنامی به عنوان قربانی یا هیولاهایی به تصویر کشیده می‌شوند که به رنگ سیاه و سفید نیستند و سایه‌های منحصر به فرد با تنها استثنا of وحشی و مریل استریپ که شیره بازیگری را به طور جدی می مکد، چطور یک جایزه اسکار برای این کار به دست آوردند؟ DeNiro باید آن را به دست اورده باشند و در پایان وقتی که همه theyre خدای را بخوانند، خدای من SO Wildly was و بیش از حد به آی ام آی ای تعلق ندارد

دانلود زیرنویس فیلم the deer hunter

دانلود فیلم the deer hunter زبان اصلی بدون سانسور

این فیلم داستان فیلم را نشان می‌دهد که برای هر دوی این سه شخصیت مهم نیست. این فیلم داستان را به خوبی درک می‌کند. این فیلم داستان فیلم برداری است که برای هر سه شخصیت اصلی در نظر گرفته شده‌است. این فیلم داستان را به خوبی درک می‌کند. اما هیچ یک از آن‌ها نمی‌توانند تجربیات خود را از دست بدهند. این فیلم داستان را به خوبی درک می‌کند. این فیلم داستان چند نفر از دوستان آمریکایی، رابرت DeNiro کریستوفر Ciminos از شهر کوچک پنسیلوانیا را تماشا می‌کند. این فیلم داستان مفصلی دارد که در آن قهرمانان ما به طور غیر عمد به عنوان مکمل برای فیلم سازی در جنگ ویتنام به نمایش گذاشته می‌شوند.

دانلود فیلم the deer hunter با زیرنویس چسبیده

در حالی که در ویتنام به عنوان قهرمان رولت روسی ۷ یا سه یا پنج سال بعد در کلبه‌ای در جنگل برای نجات یافتن او تلاش می‌کنند، اما مطمئن نیستم دو نفر از آن‌ها نجات پیدا کرده‌اند، اما یک نفر بعد از گذشت ۴۵ یا پنج سال بعد دوباره به سایگون می‌رود تا او را نجات دهد. ظاهرا قهرمان رولت به اندازه کافی خوش‌شانس بوده‌است که این بازی مرگبار را انجام دهد و شانس موفقیت خود را بدست آورد؟ بهرحال، آخرین روزی که آمریکایی‌ها در ویتنام هستند و پناهندگان در حال کشتن خود هستند تا آخرین هلیکوپتر خود را در سفارت embassy که در پرواز تجاری است و به طور اتفاقی در فرودگاه سایگون دیده می‌شود را به تعویق بیندازند فکر می‌کنم آن‌ها آن را تعلیق of می‌نامند.

دانلود فیلم the deer hunter دوبله فارسی

جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم بازی رولت روسی است که تقریبا ۲۵ سال بعد توسط رابرت DeNiro نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و جان Savage نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم بازی رولت روسی است.


دانلود فیلم the deer hunter 1979
دانلود فیلم the deer hunter
دانلود فیلم the deer hunter 1978
دانلود فیلم the deer hunter دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the deer hunter با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم the deer hunter زبان اصلی
دانلود فیلم the deer hunter بدون سانسور
دانلود فیلم the deer hunter دوبله فارسی
دانلود فیلم the deer hunter با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the deer hunter زبان اصلی بدون سانسور
دانلود زیرنویس فیلم the deer hunter
دانلود فیلم سینمایی the deer hunter
دانلود رایگان فیلم the deer hunter
دانلود رایگان فیلم the deer hunter 1978

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها