Trinity Is Still My Name - 1971

دانلود فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971

Bambino سعی می‌کند به برادرش تثلیث یاد بدهد که چطور یک یاغی شود، اما این دو باد یک خانواده پیشگام را نجات می‌دهد و به جای آن یک حلقه سلاح را متلاشی می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Terence Hill

Trinità بازیگر

Bud Spencer

Bambino بازیگر

Yanti Somer

Perla بازیگر

Enzo Tarascio

Mitch, Sheriff بازیگر

Harry Carey Jr.

The Father بازیگر

Pupo De Luca

Prior بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Trinity Is Still My Name 1971 با کیفیت بالا

این فیلم داستان جالبی است که من معتقدم این فیلم داستان جالبی برای کسانی است که در اینجا و آنجا حضور دارند و برای کسانی که از کمدی فشرده یا اسپاگتی لذت می‌برند به همین دلیل است که من توصیه می‌کنم یک نفر اولین فیلم را قبل از این فیلم تماشا کند اگر فقط برای اینکه کمی پیوستگی داشته باشد در هر موردی که من این فیلم را به عنوان کمی بالاتر از متوسط به دست بیاورم. به نظر می‌رسد که این فیلم بعد از چند ساعت فیلمبرداری در آمریکا موفق شود و به اشتباه فکر کند که آن‌ها یک جفت آژانس فدرال هستند و به اشتباه فکر می‌کنند که اگر بخواهم در این فیلم موسیقی متن فیلم را ضبط کنم. من متوجه نشدم که آن‌ها به من می‌گویند Trinity، اما این دنباله خیلی بی‌مزه است که باید مردم را بخنداند من حدس می‌زنم که فیلمساز فقط استعداد این کار را ندارد. نمی‌دانم چرا در دهه ۷۰ مشهور بود. من فیلم the را به ترتیب دیدم و بله، دوم بهتر است که اسپاگتی خوب غربی با سرعت بالا برود، اما باور کنید که این یکی ارزش نمک آن را دارد * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با کیفیت بالا

فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با کیفیت 480

پیدا کردن یک فیلم بهتر از فیلم اصلی و داستان در این فیلم هم بهتر است. این فیلم درباره تثلیث و Bambino است که به پدر رو به مرگ خود سوگند یاد می‌کنند که آن‌ها در واقع یک فیلم بسیار مضحک به فروش خواهند رساند و شما احتمالا می‌توانید به قیمت بسیار ارزان بخرید.

لینک مستقیم فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971

هی این فیلم سینمایی! من عاشق هیل & اسپنسر هستم و این یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای پیدا کردن فیلم است چرا فیلم آن‌ها اینقدر سخت است که اینجا در آمریکا یافت می‌شود؟ این فیلم خیلی جالب است چون نه تنها جالب است بلکه جالب است اما the H برای هر گروهی حتی کودکان خوب است چون آن‌ها در برابر اسلحه خیلی خوب رفتار می‌کنند. این داستان احتمالا یکی از کمدی‌های مورد علاقه من است. هیل و اسپنسر به طور کامل حکومت می‌کنند! فیلم برادران بربر را هم به خاطر فیلم‌های دوست goofy more چک کنید.

دانلود زیر نویس فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971

واضح است که وقتی اولین فیلم یک فیلم پرفروش شد، بازیگران چیزها را رها می‌کنند و قبل از ادامه صحنه نمایش می‌دهند. برای مثال، فیلم‌های سینمایی قبل از پایان فیلم بسیار خوب هستند و داستان به آن جالبی نیست که شما می‌توانید خیلی بدتر از آن انجام دهید. یک تهدید دیگر در مبارزه با فیلم که توسط یک طرح یا هر گفتگوی پر معنی برای عشق فاسد نمی‌شود از سال ۱۹۷۶ زمانی که من اولین ترینیتی را دیدم، دو برادر به طور کاملا متضاد در مقابل هم قرار گرفتند، در حالی که افراد ضعیف و ضعیف در تلاش برای پنهان داشتن برادر خود، به عنوان یک انسان طنز پرداز در این فیلم بازی می‌کنند. ۳ دی وی دی در سال ۱۹۹۳ نشان داد که تعداد دی وی دی وی دی ۷ است.

فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با لینک مستقیم

فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 سانسور شده

من این سال‌ها را در فیلم تماشا نمی‌کنم مگر اینکه چیزی خاص در این فیلم وجود داشته باشد که آن را تماشا کنم مگر اینکه چیزی خاص در این فیلم وجود داشته باشد که آن را تماشا کنم مگر اینکه چیزی خاص در این فیلم وجود داشته باشد که کسی با استعداد در آن بازی کند و شوخی کند. این فیلم لحظات خود را به طرفداران Westerns و کمدی که در غرب Wild ۷۱۰ قرار دارند، توصیه می‌کنم. پس ما این فیلم را در تئاتر نمایشی خود می‌بینیم که یکی از بهترین Fagioli غربی است که من تا به حال دیده‌ام که خط تولید مثل ارتش Alexanders اشتباه است چون اگر کسی فکر کند که در فیلمنامه poor بد است، اما پس از ۳۳ سال من این فیلم را در سال ۲۰۰۵ نوشتم! آن‌ها هنوز هم بهتر از آن هستند که در برخی از فیلم‌های هالیوود، مشکل اصلی در نمایش دی وی دی ایتالیایی به وسیله مدوسا است. اولین چیزی که وجود دارد این است که بسیاری از صحنه‌های ناپدید شده از جمله یک Leone Morricone trumphet وجود دارد که در تئاتری اصلی قرار داشت که بیش از یک دقیقه طول کشید. !! بعد از رستوران و قبل از اینکه کسی با رئیس بدی که به آن‌ها پول می‌دهد برای نگهداری نگاه دارد قرار داده شد، شاید صحنه‌ای بسیار سیاسی بود، اگر حافظه من در مورد شرایط مردم در روستا نبود، دیگر صحنه‌های ناپدید شده با بازیابی ویدئوی کامل و یک صدا بد مرموز در بخش برش متن دی وی دی، من نمی‌توانم باور کنم! این چیز بسیار بدی است وقتی که فیلم در تلویزیون پخش می‌شود، صحنه‌های آن‌ها بیش از ۳ دقیقه کاهش غیر ضروری است! چرا روی دی وی دی این حمام خون؟ پس آهنگ من ۹۵۱۰ برای فیلم و ۵۱۰ دلار برای دی وی دی است.

من این فیلم را دیده‌ام و دیگری از عید تثلیث اسم من است و من فکر می‌کنم که این یکی هم بدتر از آن است که من همه آن‌ها را در فیلم ببینم. سه‌گانه سه‌گانه در هر تابستان هر تابستان ۱ دلار بازی خواهند کرد! پدر و مادر سینما در شهر من از آن به عنوان یک کودک در حال تماشای خدمت در دهه ۸۰ استفاده خواهند کرد. صحنه افتتاحیه با تفنگ و چکمه که در گرد و غبار کشیده می‌شود عبارت است از مم شخصی من برای همه اسپاگتی کدو، وسترن، و صحنه gunslap نشانه این سه‌گانه است که اگر شما این افراد را در طول ۲۰ + سال‌ها دیدید که در تلاش کمی برای بیرون کردن آن‌ها هستید، این صحنه را تماشا کنم.

فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 سانسور شده

زیر نویس فارسی فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971

وقتی بچه بودم، پدرم چند تا از این فیلمای Trinity داشت که من بچه بودم. تا زمانی که به آن‌ها نگاه کردم متوجه نشده بودم که این اسپاگتی معروف Spaghetti که مردم درباره ما حرف می‌زنند فکر نمی‌کردند که آن‌ها فیلم‌های آمریکایی نیستند! اگه می خو ای با توجه به یکی از فیلم‌های تثلیث، یکی از فیلم‌های تثلیث را تماشا کنی،


فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با کیفیت 720
فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971
زیر نویس فارسی فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971
فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 سانسور شده
فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971
لینک مستقیم فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971
فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با کیفیت 480
فیلم Continuavano a chiamarlo Trinità 1971 با کیفیت بالا

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها