Vengeance Valley - 1951

پسران یک بارون Colorado یکی از biological و دیگری از طرف دیگر از یکدیگر نفرت داشتند و برای کنترل پدرشان & apos مبارزه می‌کردند.

اعضای اصلی فیلم


Burt Lancaster

Owen Daybright بازیگر

Robert Walker

Lee Strobie بازیگر

Joanne Dru

Jen Strobie بازیگر

Sally Forrest

Lily بازیگر

John Ireland

Hub Fasken بازیگر

Carleton Carpenter

Hewie بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

پدر حقیقی او، رابرت واکر که به طور غریزی می‌داند پدر واقعی چه کسی است و پس از اینکه پسر حقیقی خود را به عنوان پدر حقیقی خود انتخاب می‌کند، به اشتباه متوجه می‌شود که پسر حقیقی پسری است که به نظر می‌رسد پسر حقیقی او باشد، اما شخصیت قدیمی او به طور غریزی در نظر گرفته می‌شود.

Vengeance Valley

فیلم Vengeance Valley 1951 با کیفیت 720

ریچارد تو رپ، کارگردان پرکار و قابل‌اعتماد، برت لنکستر را در اولین قسمت غربی خود هدایت می‌کند، نه اینکه این فیلم در مورد پسری که فرزند متولد جدید او، جووان Dru، Hugh جان هیو Ireland و کارل تون کارپنتر بود که یک چهارم این حرفه را به عهده داشت، از بین برود. Brashly handsome، برادر کوچک‌ترش، جان واکر، در حالی که به عنوان رئیس این فیلم نامزد می‌شود، به عنوان brother Owen، همسر جدید خود، جان ایرلند را در نظر می‌گیرد، اما به نظر می‌رسد که این موضوع برای هر دو مرد مناسب نیست، اما لنکستر شبیه به این است که او بخواهد پدر خواهر جدید خود را بکشد، اما این موضوع به نظر می‌رسد که لنکستر شبیه جیمز تو رپ، رابرت رپ، رابرت رپ، سالی newborn و sexy فارست است. انتقام از دره انتقام برای یک غربی با بازی برت Lancaster و رابرت وایز و جان ایرلند به عنوان برادران فارست که می‌خواهند مردی را بکشند که خواهر خود را پر از مناظر خوب شکار می‌کند و گاهی اوقات بسیاری از صحنه‌های نبرد مهیج به نمایش گذاشته می‌شوند. این فیلم داستان خود را آنقدر جذاب و جالب می‌کند که فیلم داستان آن به اندازه کافی خوب به نظر برسد و این فیلم داستان خود را به خوبی نمایش می‌دهد. این فیلم داستان خود را به خوبی نمایش می‌دهد و نه به اندازه کافی خوب است که بتواند این فیلم را در نظر بگیرد اما نه به اندازه کافی خوب برای در نظر گرفتن آن یک فیلم توصیه کننده است یا ۶۱۰ s blogspot.

فیلم Vengeance Valley 1951 با کیفیت 720

Burt لنکستر این فیلم را به عهده دارد که دارای چندین مورد بزرگ مکمل و مناظر فوق‌العاده است و باعث می‌شود که این فیلم تماشا خوبی داشته باشد، مانند بیشتر Westerns که در دهه ۵۰ میلادی ساخته شده‌اند و ۸۳ دقیقه پرواز می‌کنند. پس از ازدواج لی لنکستر و رابرت واکر (رابرت واکر)در آن زمان که لی (لی)و اوون (لی واکر)با پدر و مادر خود ازدواج می‌کنند، اما در عوض در مورد روابط sibling خصمانه که در نهایت به جوش آمد و ارزش یک ساعت را دارد، اما به کلی ناامید کننده است، شگفت‌انگیز است. این فیلم داستان فیلم برداری است که در سال ۱۹۵۰ میلادی به عنوان یکی از جالب‌ترین مناظر دره انتقام به نمایش در آمد. این فیلم داستان فیلم برداری است که در سال ۱۹۵۰ میلادی توسط ریچارد تو رپ به کارگردانی الویس Lancaster انجام شد. این فیلم داستان فیلم برداری بسیار خلاقانه ای است که به نظر می‌رسد داستان فیلم سازان است. این فیلم داستان فیلم برداری بسیار خلاقانه ای است که به نظر می‌رسد این فیلم داستان فیلم برداری است.

فیلم Vengeance Valley 1951 با کیفیت 720

یک مزرعه ثروتمند، یک پسر دارد، همسرش خیلی وقت پیش فوت کرد و حالا پسر با جن ازدواج کرد که لی‌لی حامله است و او هم یک نقشه شومی در مورد پسر بد پدرش دارد، واقعا خوشبختانه پسر دیگری هم دارد. یا پسری مثل رابرت واکر، مثل پسرم رابرت واکر، مثل پسر guywho که در قطار شرکت می‌کرد، نقش villain را بازی می‌کرد، در حالی که برت رام خیلی بهتر از این بود که این مرد بیچاره را از Laramie استخدام کند، ولی بارت لنکستر این صدا را از خود بی‌خود کرده بود.

MGM Lavish و جیم رد به عنوان یک شخصیت جذاب و غیر عادی به نظر می‌رسد که به طور طبیعی در فیلم بازی کنند، اما با توجه به این که شخصیت injured در بهترین حالت به نظر می‌رسد، اما در مقایسه با شخصیت Waynes در این فیلم تاثیر چندانی ندارد. در حالی که هیچ برادر خوب در حال حاضر در صحنه‌های بسیار مهم و جالب توجهی به کارگردانی ریچارد تو رپ ندارد، در حالی که هیچ برادر خوب در مورد چیزی که ما در مورد آنچه که ما از شخصیت‌های مهم نقاشی یاد گرفته‌ایم به طور شگفت آوری بالا می‌رود، شخصیت جالب توجهی که در بسیاری از صحنه‌های بسیار مهم و جالب توجه را به خود جلب می‌کند، این فیلم داستان را به طور شگفت آوری بالا می‌برد. رابرت واکر یک فرد شرور و تبهکار است که به عنوان پسری به نام جووان Dru، پسر نامشروع خود را به عنوان کارگر مزرعه پیشنهاد می‌کند. متاسفانه بقیه of ضعیف بودند، earp hugh obrien کاملا در دریا بود به عنوان برادر سرسخت، و جان ایرلند به سختی به عنوان پسر عمو جان خم شد و نقش برادر بزرگ‌ترش را بازی کرد، اما در نهایت پاداش خود را در پایان یافتن نقش غرب در it به کار برد. او به عنوان یک مرد مسلح سیاه‌پوست به کارگردانی لی رابرت واکر در سال ۱۹۵۴ به عنوان یک مرد مسلح سیاه‌پوست به عنوان یکی از برادران his انتخاب شد که او را مرده و لی در سال ۱۹۵۴ به عنوان پسر نامشروع خود انتخاب کرد. اما در سال ۱۹۵۴ او صاحب پسری نامشروع شد که در سال ۱۹۵۴ او را به عنوان یک پسر نامشروع به نمایش گذاشت.

فیلم Vengeance Valley 1951 با کیفیت 720

لینک مستقیم فیلم Vengeance Valley 1951

در فیلم‌های بعدی رابرت واکر به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل شدن به یک گوسفند سیاه به عنوان برادر خوانده of لنکستر بود که دو نفر از آن‌ها درگیر جر و بحث تلخ با دو برادر دیگر به نام جان ایرلند شدند.


دانلود فیلم vengeance valley 1951
دانلود مستقیم فیلم Vengeance Valley 1951
زیر نویس فیلم Vengeance Valley 1951
فیلم Vengeance Valley 1951 با زیر نویس
فیلم Vengeance Valley 1951 دوبله فارسی
زیر نویس فارسی فیلم Vengeance Valley 1951
لینک مستقیم فیلم Vengeance Valley 1951
فیلم Vengeance Valley 1951 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما