Winter Kills - 1979

برادر کوچک‌تر یک رئیس‌جمهور آمریکا، پس از آگاهی از مردی که ادعا می‌کند تیرانداز واقعی است، یک لانه خرگوش از توطئه‌ها و ends کشته شد.

اعضای اصلی فیلم


Jeff Bridges

Nick Kegan بازیگر

John Huston

Pa Kegan بازیگر

Anthony Perkins

John Cerruti بازیگر

Eli Wallach

Joe Diamond بازیگر

Sterling Hayden

Z.K. Dawson بازیگر

Dorothy Malone

Emma Kegan بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان قتل جان اف کندی را در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۱۹۶۰ به تصویر می‌کشد اما به نظر می‌رسد که این فیلم تقلید مضحکی از جنون تب‌آلود الیور کندی دارد، اما به نظر می‌رسد که این فیلم برای بسیاری از آن‌ها نقش موثری داشته باشد. در حالی که این فیلم به نظر می‌رسد که این فیلم تقلید مضحکی از منطق توطیه دارد.

Winter Kills

فیلم برداری در فیلم در سال ۱۹۷۵ توسط ویلیام Condon که برای اولین بار در سال ۱۹۷۹ توسط ویلیام Huston اجرا شد و در سال ۱۹۷۹ توسط ویلیام Bridges اجرا شد، فیلم بسیار خوبی به نظر می‌رسد، اما واضح است که این فیلم یک فیلم بسیار خوب و یک فیلم تیوری توطیه آمیز است که هرگز شانس به دست آوردن آن را ندارد. مفهوم ساختاری ساختار هیچ مفهومی ندارد تا قهرمان و مخاطبان را گیج کند به این معنی که زمان به هدر می‌رود. در حالی که نیک Condon برادر کوچک‌تر و تاثیرگذار او در فیلم داستان را به عنوان یک تفسیر در مورد ماهیت سیاست به نمایش می‌گذارد او می‌فهمد که او یکی از مردان مسلحی است که در حال حاضر موفق به ایفای نقش نیک و دوست‌داشتنی اش می‌شود.

نیک Kegan فرزند یک ریش‌سفید ثروتمند و برادر رئیس‌جمهور سابق ترور شده زمانی است که در بس‌تر مرگ برادرانش بر روی حقایق پذیرفته‌شده مرگ برادرانش شهادت می‌دهد و با توجه به آنچه واقعا اتفاق می‌افتد می‌تواند حقیقت واقعی را کشف کند؟ در یک صحنه شگفت‌آور، پدر شما یازده میلیون دلار خرج می‌کند تا اینکه بفهمید چه کاری انجام دهد و چه کاری انجام دهد و اینکه چرا او قصد انجام این کار را دارد و اینکه چرا او قصد انجام این کار را دارد و اینکه چرا او قصد انجام این کار را دارد و چه اتفاقی می‌افتد وقتی که پدر شما تیم را در کاخ سفید قرار داد چرا؟ چون اینجا جایی است که شما می‌توانید بیش‌ترین پول نقد را تهیه کنید؛ یک پیشنهاد تجاری سرد و سرد مثل همه چیز در این جامعه، اما برادرت تصمیم گرفت که مردم را به هم بزند و فکر کند که ما همه در یک democra زندگی می‌کنیم

Winter Kills

لینک مستقیم فیلم Winter Kills 1979

من از cast خوشم آمد و توصیه کردم بیشتر اوقات شوخی و شوخی را کنار بگذارم. چه هرج و مرجی به اندازه کافی جالب می‌شود، اما هرچه بیشتر آزار دهنده باشد، همه چیز به همان شوخی ادامه می‌دهد و شما برای یک دقیقه آن را جدی می‌گیرید، فقط برای یک دقیقه آن را جدی می‌گیرید. این فیلم که به نظر تونی پرکینز یکی از تصاویری است که در این روزه‌ای عجیب و آزاردهنده بسیار عجیب و غریب و عجیب به نظر می‌رسد اما این فیلم به خاطر آن است که فیلم کارتونی بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسد. این فیلم بیشتر شبیه به یک نسخه کارتونی از شخصیت جو کندی است که در حین خوردن ذرت بو داده به عنوان یک کارگردان جوان روی کیک ظاهر شده‌است.

لینک مستقیم فیلم Winter Kills 1979

فیلم Winter Kills 1979 با زیرنویس چسبیده

یکی از بهترین فیلم‌های آمریکایی است که توسط ریچارد کین نوشته شده بود و با وجود این که وینسنت Taylor بهترین فیلم آمریکا از آن زمان بود که او این کار را انجام داد، اما در ساله‌ای بین ساله‌ای که این فیلم را درست کرده بود، اما در ساله‌ای بعد از آن شهرت خیلی قابل‌توجهی پیدا کرده بود و قطعا نباید نادیده گرفته شود.

فیلم Winter Kills 1979 با زیرنویس چسبیده

فیلم Winter Kills 1979 با کیفیت 1080

پس از اتمام فیلم استودیو به وسیله یک استودیو بزرگ‌تر که پس از اتمام این فیلم به مبلغ ۱ دلار برای تماشای فیلم آغاز شد و پس از اتمام این فیلم به مدت دو هفته بعد از اتمام این فیلم در یک نقطه به نمایش گذاشته شد و پس از اتمام این فیلم به مدت چند ماه بعد تولید کننده اجرایی در یک اتاق هتل نیویورک و در حالی که دو گلوله به سرش اصابت کرده بود، به مدت دو هفته در نیویورک به سر برد. این فیلم کمدی سیاه را با طنز هجو سیاسی و تئوری‌های گلوله جادویی که هر کسی که سعی در رها کردن آن را داشته باشد می‌تواند احمقانه یا حتی معقول به نظر برسد در فیلم‌هایی مثل اقدام اجرایی جان اف کندی که موضوع مشابهی را در پرتوی متفاوت که ارزش دیدن و حتی حفظ آن را نشان می‌دهد، به نمایش می‌گذارد.

فیلم Winter Kills 1979 با کیفیت 1080

دانلود زیر نویس فیلم Winter Kills 1979

یک هجو سیاسی پیچیده و زیرکانه که با عملکرد درخشان نمایش آن در صدر جدول قرار دارد، به سبک داستان‌سرایی آمریکا در مورد سیاست داخلی آمریکا تاثیر می‌گذارد. در عوض، این فیلم بیشتر شبیه به سه روز از زمان خود در این رابطه است و این نشان می‌دهد که چگونه فساد به‌هم‌پیوسته دانش و سیاست فرهنگ خانواده از زمان خود فراتر می‌رود و به همان اندازه به روز بستگی دارد که شاید هم بیشتر باشد. این فیلم کمدی بسیار کثیفی است که با توجه به عناصر هجوآمیز اش، که آن را به صورت طنز اجتماعی در نظر گرفته و آن را به صورت طنز اجتماعی درآورده است، فیلمی کلاسیک و مبتذل به نام ویلیام کندی است. این فیلم بازی فراموش‌نشدنی خود را با جان هیوستون به عنوان موفق‌ترین بخش نمایش می‌دهد. دیدن آقای Huston با شورت سوارکاری قرمز است! به شدت توصیه به تمام طرفداران سینمای دهه ۱۹۷۰ و به خصوص فیلم‌های ترسناک سیاسی مانند نمایش Parallax گفتگو و دی. دی. دفعه بعد که شما در حال فکر کردن در مورد این فیلم قدیمی هستید، از شما تقاضا می‌کنم که در جشن کوچکی از این فیلم و نمایش Parallax یا حتی سه روز از The (Condor)رفتار کنید.

دانلود زیر نویس فیلم Winter Kills 1979

این فیلم به طور مضحکی به بیننده نشان می‌دهد که او در قتل برادر بزرگ‌ترش جورج اف کندی نقش داشته‌است. این فیلم به طور مضحکی به بیننده نشان می‌دهد که او در قتل پسر بزرگ‌ترش دخیل بوده‌است. این فیلم به طور مضحکی به بیننده نشان می‌دهد که پدرش در قتل پسر خود در قتل جان اف کندی دخیل بوده‌است. در حالی که یک مرد در حال مرگ که ادعا می‌کند مسئول قتل برادرانش بوده‌است به خاطر مرگ برادرانش جان سالم به در برده و در فضای باز به قتل می‌رسد، اما این جستجوی خطرناک منجر به کشته شدن او می‌شود. به نظر می‌رسد که این فیلم نقش بسیار جالبی ایفا می‌کند اما شخصیت او جایی نیست که به نظر می‌رسد نقش جالبی داشته باشد اما شخصیت او در هیچ کجا به نظر نمی‌رسد.


دانلود فیلم winter kills 1979
دانلود مستقیم فیلم Winter Kills 1979
زیر نویس فیلم Winter Kills 1979
زیر نویس فارسی فیلم Winter Kills 1979
فیلم Winter Kills 1979 دوبله فارسی
دانلود زیر نویس فیلم Winter Kills 1979
فیلم Winter Kills 1979 با کیفیت 1080
فیلم Winter Kills 1979 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم فیلم Winter Kills 1979

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها