The Tracker - 2019

یک غریبه مرموز به روستایی دورافتاده که ۱۵ سال قبل همسر و دخترش ربوده شده‌بودند، سفر می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Dolph Lundgren

Aiden Hakansson بازیگر

Cosimo Fusco

Giordano بازیگر

Marta Gastini

Giada بازیگر

Anna Falchi

Hanna بازیگر

Justin Fischer

Palm Akansson بازیگر

Roberta De Santis

Waitress بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم the tracker زیرنویس فارسی چسبیده

این فیلم بسیار آهسته و کسل‌کننده است و نمایش آنقدر وحشتناک است که یکی از بدترین فیلم‌هایی است که در یک دهه دیده‌ام. دانش آموزان این را می‌دانند که تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که وقت تلف کردن واقعا از پایان فیلم متنفر بودم. معمولا یکی از طرفداران Dolph Lundgren و احساس می‌کند که هیچ وقت شانس درخشش در این فیلم را ندارد، اما نه هیچ دلیل منسجم یا قانع‌کننده برای آن‌ها وجود ندارد که به اندازه کافی توضیح داده شود. چطور یک فیلم میتونه اینقدر وحشتناک باشه و هنوز هم تا جایی که مردم unsuspecting مثل من می‌توانند این سطل آشغال را تماشا کنند که من دوست دارم این آشغال را تماشا کنم چون که چرا در دنیا چنین فیلمی را انجام می‌دهد؟ او مجبور بود متن Worst را که من تا به حال دیده بودم خوانده باشد و آن چیز چنان پر از سوراخ بود که باعث شد چشمانم خونریزی کند، کسی مجبور بود این کار احمقانه را بکند چون یک اسلحه را بالای سرش نگه‌داشته بودند؟ بدترین فیلمی که تا به حال دیده بودم فقط تماشای آن را تماشا می‌کردم که می‌دیدم چند تا سوراخ دارد که در طول این راه می‌توانم پیدا کنم یا گریه کنم یا گریه کنم، چون این چیز را تماشا می‌کردم.

مرموز نیست که هیجان‌انگیز نیست، عملی نیست، نه خشونت نیست، نه این است که این فیلم به هیچ وجه خوب نیست. تنها عقیده من در اینجا جز اتلاف وقت و اتلاف وقت تلف کردنه خیلی وحشتناک است! اگر این را نگاه کنید، اگر وقت آن را ببینید، آرزو می‌کنید که در حال تماشای نقاشی خشک و خشک بودید، این فیلم عجیب است که من از بعضی از بازیگران ایتالیایی خوشم آمد و از عملکرد بسیاری از بازیگران ایتالیایی تعجب کردم و از عملکرد بسیاری از بازیگران ایتالیایی لذت بردم. نیاز به ویرایش‌های جدی داشت، اما اجرای ضعیف و مسدود کردن صحنه‌های مورد نیاز بسیار بیشتر فکر می‌کرد نوشتن و توطئه بسیار بد هستند چرا فروشنده مواد مخدر مردم را می‌ربایند؟ with چه خبره؟ چرا هیچ توسعه شخصیتی وجود ندارد؟ و صحنه‌های اکشن آن قدر کند هستند که خسته‌کننده بودن، بهتر از این است، اما حتی او نمی‌تواند این فیلم را ذخیره کند و وقت خود را هدر ندهد.

دانلود فیلم the tracker 2002

این یک فیلم بسیار بی‌فایده است که آن‌ها هرگز نباید وقت و پول را صرف ساختن بخش‌هایی از یک داستان کنند، اما شاید تنها ۳۰ % از داستان در اینجا وجود داشته باشد و به طور جدی هیچ پس‌زمینه در مورد کسی نیست که ناگهان مقداری مواد مخدر داشته باشد و سپس یک ظاهر ربایی وجود داشته باشد. صحنه نبرد وحشتناک بود و صدای موسیقی بدتر از آن بود! Dolph طوری راه می‌رفت که انگار او بیش از ۱۰۰ سال داشت از پله‌ها بالا می‌رفت و به زحمت می‌توانست از پله‌ها بالا برود و وقتی وارد هنرهای رزمی می‌شد که به زحمت می‌توانست پایش را بلند کند، طوری که حتی اگر بدتر از این نمی‌شد، داستان خنده‌دار بود. بله، من فیلم‌های بهترش را دیده‌ام، ولی باور کن که من در این مورد خیلی چیزها دیده‌ام، و من هم رئیس فیلم‌ها را به خاطر فقدان آن همه Dolph مقصر می‌دانم و او همیشه سرگرم تماشای فیلم است. در واقع احساس خجالت می‌کردم برای اینکه خدمه & فقط آن را به دو ستاره داده بودند چون من تا پایان آن را تماشا کردم. این فیلم در ابتدا خیلی کند است، اما بعضی از قسمت‌های این فیلم خیلی خوب است، اما نه بهترین فیلم بازی riad که از آن لذت بردم. Dolph سالم است و با این حال، این طرح به چیزهای بیشتری نیاز دارد که ممکن است بپرسید؟ بیشتر به داستان مربوط به رشد شخصیت و چیزهای دیگر نیاز داشت.

دانلود فیلم the tracker 2002

دانلود فیلم the tracker دوبله فارسی

آیا این بچه مصنوعی میتونه هر چی که هست واقعی باشه؟ plotline خیلی آهسته بود و پس از نگاه کردن من حتی بیشتر گیج و سردرگم شده بودم که از کجا شروع کردم Albanians از کجا اومدن؟ چرا یه پادشاه مواد لازم داره که پول قاچاق مواد مخدر رو بدزده؟ چرا آدم بدا خل و چل یک هفت‌تیر کالیبر ۴۵ که از دو هفته پیش به دنیا آمده بودند و چرا همسر شوهرش را هنگام زایمان صدا نکرده بود؟ روی هم رفته این فیلم برای انواع و اقسام فیلم‌های اکشن slash که تا به حال خسته و زنگ‌زده است و هنوز هم سعی می‌کند روی بسیاری از قسمت‌های مختلف کار کند این است که در حالی که نگاه می‌کنم در حال نگاه کردن است، تنها چیزی که می‌توانم فکر کنم این است که من کجا می‌توانم پولم را پس بگیرم؟ ایده مشابهی برای درک مطلب و داستان به دست آوردن تصویر بزرگ‌تر از محیط و تقریبا همه چیز وجود دارد، زیرا بیشتر موارد از نزدیک ثبت می‌شوند که درک بهتری از محیط را نشان نمی‌دهند. همچنین توضیح خوبی برای درک مطلب وجود ندارد. همچنین توضیح بهتری برای توضیح و توضیح بیشتر در مورد مطالب و رنگ‌های دیگر وجود ندارد.

دانلود فیلم the tracker دوبله فارسی

دانلود فیلم the tracker زیرنویس چسبیده

وحشتناک بود! من واقعا متاسفم که دارم وقتم رو تلف می‌کنم تا این فیلم رو ببینم

دانلود فیلم the tracker زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the tracker 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم the tracker 2019
دانلود فیلم the tracker 2019 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم the tracker 2019 با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم the tracker 2019
دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی the tracker 2019
دانلود فیلم اکشن the tracker 2019 ردیاب
دانلود فیلم ردیاب the tracker 2019
دانلود فیلم the tracker
دانلود فیلم the tracker بدون سانسور
دانلود فیلم the tracker زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم the tracker دوبله فارسی
دانلود فیلم the tracker 2002
دانلود فیلم the tracker زیرنویس فارسی چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها