Dobara - 2004

جکی جکی Shroff یک نویسنده موفق و با خوشحالی با Anjali Mahima چادری ازدواج‌کرده است، اما زمانی که Tandon Tandon سابق his نشان می‌دهد او پسری دارد که در گوآ زندگی می‌کند و اشاره می‌کند که Anjali c است.

اعضای اصلی فیلم


Vrajesh Hirjee

Kuki بازیگر

Gulshan Grover

Truck driver بازیگر

Jackie Shroff

Ranbir Sehgal بازیگر

Raveena Tandon

Ria Deshmukh بازیگر

Mahima Chaudhry

Dr. Anjali Sehgal بازیگر

Soni Razdan

Mrs. Devika Mehta بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

یک فیلم خوب اما نه خیلی عالی فیلم‌ها در فیلم‌ها فوق‌العاده هستند اما من دوست دارم بیشتر از این کار را انجام دهد اما نقش او نه تنها باعث می‌شود او احساس کند که این فیلم جالب است اما در قسمت‌هایی که پایان فیلم داستان جالبی دارد یک ساعت جالب است و نه دیگ بخار معمولی. این فیلم یک ساعت ۷۱۰ از من می‌گیرد. تولید کننده جکی Shroffs را به کاهش قدرت ستاره برای شکست فیلم متهم کرد. به طور کلی، این فیلم در مورد زوج متاهل خوشبختی است اما در عین حال نشانه‌هایی از یک راز پنهان در زندگی وجود دارد که یک عاشق سابق با شوهر تماس می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد او را به گوآ برای دیدار از پسرشان ببرد که شوهرش تا این اواخر از آن بی‌اطلاع بود؟ of and و the چودری بعد از ۱۲ سال تن‌ها تمرکز خود را بر روی سه شخصیت اصلی به نمایش گذاشتند. این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای است که توسط یکی از بدترین منتقدان فیلم Trash Dobara نوشته شده‌است.

Dobara

لینک مستقیم فیلم Dobara 2004

simran با by چودری جایگزین شد. این فیلم حتی با وجود بازیگران خوب و اجراهای آن‌ها هیچ چیز نیست، اما نقش پنه لوپه Swayze و Raveena Tondon نقش of گریفیث را ایفا کرده‌است و نقش Malelie گریفیث را بازی کرده‌است. شما باید برای همیشه به Lulu مراجعه کنید تا نمایش واقعی یک زن Psychic را ببینید که من نمی‌توانم باور کنم وقتی این فیلم را امروز دیدم! !! حتی یک قطعه زمین هم از فیلم اصلی تغییر نکرده است، اگرچه من فکر می‌کردم زمان خوبی برای دیدن آن در تلویزیون کابلی بوده‌است اما من باید به همه بینندگان بگویم فیلم اصلی را فیلم تماشا کنید و آهنگ پایانی آن خیلی خوب بود که نمی‌شد آن را از دست داد. این فیلم به سختی پخش شد و من هیچ وقت واقعا در مورد آن چیزی نشنیدم، این فیلم یکی از بهترین جنبه‌های هر فیلم است که در آن همیشه در حال تلاش برای محبوبیت است. یکی دیگر از استعدادهای فراموش‌شده دیگر آواز قشنگی می‌خواند، ضرب آهنگ در آهنگ Humnasheen از آهنگ سرود Kishs بدست آمد. این آهنگ یک Flirt است. در حالی که داستان حول این مساله می‌چرخد که آیا این پسر واقعی است یا خیالی که به طور معجزه آسایی به دنبال آن است، اما به نظر می‌رسد که این فیلم به طور معجزه آسایی به دنبال آن است که آیا این پسر حقیقی است یا خیالی که به طور معجزه آسایی به دنبال آن است. این فیلم داستان کمی برای ارائه دارد، مگر اینکه او طرفدار پروپا قرص یکی از بازیگران باشد.

لینک مستقیم فیلم Dobara 2004
فیلم Dobara 2004 دوبله فارسی
فیلم Dobara 2004 سانسور شده
دانلود مستقیم فیلم Dobara 2004
فیلم Dobara 2004 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Dobara 2004
فیلم Dobara 2004 با کیفیت 1080
فیلم Dobara 2004 با کیفیت 720
فیلم Dobara 2004 با کیفیت 480
لینک مستقیم فیلم Dobara 2004

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های ژانر موزیکال